Gå til hovedindhold

Kiehl's D.S. Powerful-Strenght Vitamin C Eye Serum 15 ml Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing

Kiehl'sHudplejeEAN: 3605972139559
Pris fra 279 krtil 400 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kiehl's D.S. Powerful-Strenght Vitamin C Eye Serum 15 ml Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kiehl's powerful-strength line-reducing & dark circle-diminishing vitamin C eye serum 15ml
279 kr
Til butik
Kiehl's powerful-strength line-reducing & dark circle-diminishing vitamin C eye serum 15ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Øjne
EAN: 3605972139559
Varenr.: 3605972139559
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum 15 ml
338 kr
Til butik
Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum 15 ml billede

Produktinformation

⭐ 10% C-vitamin til øjenområdet · Udglatter linjer og kragetæer · Mindsker synligheden af mørke rande Et let, hurtigtabsorberende øjenserum, der giver synligt lysere, glattere og mere friskudseende øjenomgivelser. Formlen kombinerer en høj koncentration af C‑vitamin med hyaluronsyre og peptider for målrettet at reducere synligheden af mørke rande og fine linjer – samtidig med at huden tilføres intensiv fugt. Ved påføring kan du opleve en mild, varmende fornemmelse, som er normal for C‑vitaminprodukter. Fordele Reducerer synligheden af mørke rande og giver et mere vågent blik. Udglatter fine linjer og kragetæer, så øjenområdet ser jævnere ud. Giver langvarig fugt og en fyldigere fornemmelse omkring øjnene. Forbedrer hudens glød og ensarter hudtonen over tid. Let tekstur, der lægger sig pænt under makeup og concealer. Sådan bruger du produktet Brug morgen og aften på ren, tør hud. Tryk en lille mængde ud (ca. på størrelse med et riskorn pr. øje). Fordel forsigtigt under øjnene og ud mod kragetæerne med lette dup. Undgå direkte kontakt med øjnene og øjenlågskanten. Afslut med dagcreme – og altid solbeskyttelse om dagen. Har du en sensitiv øjenomgivelser, kan du starte med én gang dagligt og øge gradvist. Nøgleingredienser 10% ren C‑vitamin (L‑ascorbinsyre): Stærk antioxidant, der hjælper med at lysne og udjævne hudtonen samt reducere synlige linjer. Hyaluronsyre (fragmenteret): Binder fugt i huden og giver en glattere, mere polstret overflade. Tri‑peptid: Understøtter hudens fasthed og hjælper med at udglatte fine linjer over tid. Godt at vide En mild, varmende fornemmelse ved påføring er normal og aftager hurtigt. Velegnet til de fleste hudtyper, også hvis du bruger makeup dagligt. Kan anvendes alene eller under din foretrukne øjencreme.

Produktspecifikationer

Mærke: Kiehl's
Kategori: Øjencreme
Størrelse: 15.00ml
Artikel nr.: 3605972139559
EAN: 3605972139559
Varenr.: 3605972139559
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kiehl's D.S. Powerful-Strenght Vitamin C Eye Serum 15 ml Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing
366 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kiehl's Dermatologist Solutions Powerful Strength Dark Circle Red
400 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kiehl's D.S. Powerful-Strenght Vitamin C Eye Serum 15 ml Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kiehl's D.S. Powerful-Strenght Vitamin C Eye Serum 15 ml Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix279 kr279 krKøb
2Beautycos DK338 kr367 krKøb
3Teknikproffset DK366 kr415 krKøb
4Lyko DK400 kr400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kiehl's D.S. Powerful-Strenght Vitamin C Eye Serum 15 ml Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing

PriceData har fulgt prisen på Kiehl's D.S. Powerful-Strenght Vitamin C Eye Serum 15 ml Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing i 115 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 315 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Kiehl's D.S. Powerful-Strenght Vitamin C Eye Serum 15 ml Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Kiehl's D.S. Powerful-Strenght Vitamin C Eye Serum 15 ml Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026279 kr59 kr (17%)
17. maj 2026338 kr59 kr (21%)
3. maj 2026279 kr87 kr (24%)
1. maj 2026366 kr87 kr (31%)
16. apr. 2026279 kr87 kr (24%)
15. apr. 2026366 kr87 kr (31%)
9. mar. 2026279 kr95 kr (25%)
8. mar. 2026374 kr95 kr (34%)
26. feb. 2026279 kr95 kr (25%)
25. feb. 2026374 kr95 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret