Gå til hovedindhold

ONLY Kids Kids Only Top Cloud Dancer Med Justerbare Stropper (2-pak) - Str. 9-10y 134/140cm

ONLY KidsKids ONLYEAN: 5715729065371
Pris fra 74,5 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 75,45 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kids Only Top Cloud Dancer Med Justerbare Stropper (2-pak) - Str. 9-10y 134/140cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ONLY KIDS 2-Pak Vatteret BH Top Cloud Dancer
-50%74,5 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ONLY KIDS 2-Pak Vatteret BH Top Cloud Dancer billede

Produktinformation

En blød og behagelig top med vatterede skåle fra Only Kids i en 2-pak. BH'en har justérbare stropper og bred ryg, der er med til at give fri bevægelighed og høj komfort. 95% bomuld, 5% elastan.

Produktspecifikationer

Mærke: ONLY Kids
Kategori: Piger Undertøj Hvid
Størrelse: 134
EAN: 5715729065371
Varenr.: 15359396-4873306-134
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Kids Only Top Cloud Dancer Med Justerbare Stropper (2-pak) - Str. 9-10y 134/140cm
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kids Only Top Cloud Dancer Med Justerbare Stropper (2-pak) - Str.    9-10y 134/140cm billede

Produktinformation

Bløde BH toppe i råhvid nuance (cloud dancer) fra Kids ONLY. 2-pak med ensfarvet design, justerbare stropper og let vattering. Materialet i bomuld med elastan føles blødt mod huden og giver god bevægelsesfrihed gennem dagen. Den lette jersey kvalitet gør toppene velegnede som en fast del af undertøjsskuffen. Designet har smalle, justerbare stropper og en tætsiddende pasform, der giver et stabilt fit. Den lette vattering giver ekstra komfort og form. Kids ONLY BH i råhvid med justerbare stropper og let vattering 2-pak Justerbare stropper Let vattering Ensfarvet design 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: cloud dancer 2-pack cloud dancer Produceret i Pakistan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kids ONLY
Kategori: Kids ONLY
Størrelse: Str. 9-10y 134/140cm
Artikel nr.: 15359396
EAN: 5715729065371
Varenr.: 5715729065371
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids Only BH u. Bøjle - 2-pak - KogLola - Cloud Dancer
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids Only Top Cloud Dancer Med Justerbare Stropper (2-pak) - Str. 9-10y 134/140cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids Only Top Cloud Dancer Med Justerbare Stropper (2-pak) - Str. 9-10y 134/140cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk74,5 kr74,5 krKøb
2MilkyWalk DK104,97 kr153,97 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kids Only Top Cloud Dancer Med Justerbare Stropper (2-pak) - Str. 9-10y 134/140cm

PriceData har fulgt prisen på Kids Only Top Cloud Dancer Med Justerbare Stropper (2-pak) - Str. 9-10y 134/140cm i 143 dage. Laveste pris i perioden er 74,5 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 74,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Kids Only Top Cloud Dancer Med Justerbare Stropper (2-pak) - Str. 9-10y 134/140cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Kids Only Top Cloud Dancer Med Justerbare Stropper (2-pak) - Str. 9-10y 134/140cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202674,5 kr45,46 kr (38%)
17. maj 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
3. maj 2026127,46 kr21,54 kr (14%)
28. apr. 2026149 kr
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
17. apr. 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
15. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)
14. apr. 2026149 kr21,54 kr (17%)
13. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)
11. apr. 2026149 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret