Gå til hovedindhold

hipo Kids Globe Agricultural shed 3 compartments Small 1:87

hipoByggelegetøjEAN: 8713219245163
Pris fra 124 krtil 150 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 120 kr 3. maj

Sammenlign priser på Kids Globe Agricultural shed 3 compartments Small 1:87 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hipo garage til tre traktorer (610491)
124 kr
Til butik
Hipo garage til tre traktorer (610491) billede

Produktspecifikationer

Mærke: hipo
Kategori: Racerbaner
Farve: 6
Artikel nr.: 610491
EAN: 8713219245163
Varenr.: 7185900
Gå til HomeX.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids Globe Trægarage - (Målestok 1:87)
125 kr
Til butik
Kids Globe Trægarage - (Målestok 1:87) billede

Produktinformation

Husk hos HomeX.dk har vi altid hurtig levering! I denne fine trægarage fra Kids Globe kan taget åbnes så man kan kigge ind og lege :) Kids Globe trægarage: Trægarage i den velkendte, fine Kids Globe kvalitet Taget kan åbnes så du kan kigge ind og lege.

Produktspecifikationer

Kategori: Basketbolde
EAN: 8713219245163
Varenr.: 2169
Gå til Legehjulet.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids Globe Træ Garage 1:87
125 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids Globe Agricultural shed 3 compartments Small 1:87
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids Globe Agricultural shed 3 compartments Small 1:87 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids Globe Agricultural shed 3 compartments Small 1:87 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
2HomeX.dk125 kr125 krKøb
3Legehjulet.dk125 kr125 krKøb
4Proshop DK150 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kids Globe Agricultural shed 3 compartments Small 1:87

PriceData har fulgt prisen på Kids Globe Agricultural shed 3 compartments Small 1:87 i 84 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 124 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kids Globe Agricultural shed 3 compartments Small 1:87. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kids Globe Agricultural shed 3 compartments Small 1:87 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026124 kr1 kr (1%)
4. maj 2026125 kr5 kr (4%)
3. maj 2026120 kr5 kr (4%)
21. apr. 2026125 kr5 kr (4%)
17. apr. 2026120 kr5 kr (4%)
15. apr. 2026125 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026124 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026123 kr2 kr (2%)
9. mar. 2026125 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret