Gå til hovedindhold

Kids by Friis - Bordpynt, elefant og mus med flag

Kids by FriisIndretningEAN: 5704653004761
Pris fra 135,96 krtil 179,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 43,99 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kids by Friis - Bordpynt, elefant og mus med flag og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135.96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kids By Friis Bordpynt - Elefant og Mus 13 cm
-20%135,96 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kids By Friis Bordpynt - Elefant og Mus 13 cm billede

Produktinformation

Bordpynt, elefant og mus Mål: 14,5x7x7 cm. Vægt: 155 gr. Håndmalet. Polyresin.

Produktspecifikationer

Kategori: BØRNEVÆRELSET, Tilbud
EAN: 5704653004761
Varenr.: shopify_ZZ_15471340126581_55971108815221
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Bordpynt, elefant og mus med flag
-23%138 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kids By Friis - Bordflag - Elefant Og Mus
159,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Bordpynt - 14,5 cm - Elefant og mus
169,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bordpynt - Flag med elefant og mus
179,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bordpynt, flag med elefant og mus 13 cm
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by Friis - Bordpynt, elefant og mus med flag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by Friis - Bordpynt, elefant og mus med flag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn135,96 kr135,96 krKøb
2Rikki Tikki Shop138 kr138 krKøb
3Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
4Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb
5Pixizoo DK179,95 kr179,95 krKøb
6BabySam DK179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kids by Friis - Bordpynt, elefant og mus med flag

PriceData har fulgt prisen på Kids by Friis - Bordpynt, elefant og mus med flag i 184 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 135,96 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Kids by Friis - Bordpynt, elefant og mus med flag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Kids by Friis - Bordpynt, elefant og mus med flag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026135,96 kr23,99 kr (15%)
29. maj 2026159,95 kr10 kr (6%)
28. maj 2026169,95 kr10 kr (6%)
24. maj 2026159,95 kr10 kr (6%)
23. maj 2026169,95 kr10 kr (6%)
21. maj 2026159,95 kr21,95 kr (16%)
13. maj 2026138 kr4 kr (3%)
10. maj 2026142 kr17,95 kr (11%)
9. maj 2026159,95 kr17,95 kr (13%)
5. maj 2026142 kr27 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret