Gå til hovedindhold

Kids by friis Bordflag, skilderhus - m/u navn - Uden gravering / Skilderhus / 15x9x6 cm

Pris fra 143,96 krtil 179,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 35,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kids by friis Bordflag, skilderhus - m/u navn - Uden gravering / Skilderhus / 15x9x6 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143.96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kids By Friis Bordpynt - Skilderhus
-20%143,96 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kids By Friis Bordpynt - Skilderhus billede

Produktinformation

Skilderhus Mål: 15x9x6 cm. Vægt: 210 gr. Håndmalet. Polyresin.

Produktspecifikationer

Kategori: BØRNEVÆRELSET, Tilbud, Zero-stock
EAN: 5704653004815
Varenr.: shopify_ZZ_15471340650869_55971119432053
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Skilderhus bordpynt med flag
-19%146 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kids By Friis - Bordpynt - Skilderhus
159,95 kr
Til butik
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Kids by friis Bordflag, skilderhus - m/u navn - Uden gravering / Skilderhus / 15x9x6 cm
179 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Bordpynt - 15 cm - Skilderhus
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by friis Bordflag, skilderhus - m/u navn - Uden gravering / Skilderhus / 15x9x6 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by friis Bordflag, skilderhus - m/u navn - Uden gravering / Skilderhus / 15x9x6 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn143,96 kr143,96 krKøb
2Rikki Tikki Shop146 kr146 krKøb
3Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
4Minegenverden.dk179 kr179 krKøb
5Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kids by friis Bordflag, skilderhus - m/u navn - Uden gravering / Skilderhus / 15x9x6 cm

PriceData har fulgt prisen på Kids by friis Bordflag, skilderhus - m/u navn - Uden gravering / Skilderhus / 15x9x6 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 143,96 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Kids by friis Bordflag, skilderhus - m/u navn - Uden gravering / Skilderhus / 15x9x6 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Kids by friis Bordflag, skilderhus - m/u navn - Uden gravering / Skilderhus / 15x9x6 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026143,96 kr15,99 kr (10%)
29. maj 2026159,95 kr19,05 kr (11%)
28. maj 2026179 kr19,05 kr (12%)
24. maj 2026159,95 kr19,05 kr (11%)
23. maj 2026179 kr19,05 kr (12%)
14. maj 2026159,95 kr19,05 kr (11%)
13. maj 2026179 kr19,05 kr (12%)
8. maj 2026159,95 kr19,05 kr (11%)
2. maj 2026179 kr27 kr (18%)
18. apr. 2026152 kr27 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret