Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Khinerai Heartrenders - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921177509
Pris fra 288,95 krtil 322 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 33,05 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Khinerai Heartrenders - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Daughters of Khaine - Khinerai Heartrenders / Lifetakers - 99120212032
-24%288,95 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Daughters of Khaine - Khinerai Heartrenders / Lifetakers - 99120212032 billede

Produktinformation

Release 10/3 2018.. . This multi-part plastic kit contains the components necessary to assemble 5 Khinerai as either Lifetakers or Heartrenders.. . Lifetakers. These Khinerai wear open-face helmets, making the

Produktspecifikationer

Kategori: Daughters of Khaine
EAN: 5011921177509
Varenr.: 158743
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Khinerai Heartrenders - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop
322 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Khinerai Heartrenders - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Khinerai Heartrenders - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk288,95 kr288,95 krKøb
2NextLevelGames.dk322 kr322 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Khinerai Heartrenders - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Khinerai Heartrenders - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop i 139 dage. Laveste pris i perioden er 288,95 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 353,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 321 kr.

Den nuværende pris på 288,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Khinerai Heartrenders - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Khinerai Heartrenders - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026288,95 kr6 kr (2%)
27. maj 2026294,95 kr2 kr (1%)
23. maj 2026296,95 kr25,05 kr (8%)
22. maj 2026322 kr25,05 kr (8%)
17. maj 2026296,95 kr6 kr (2%)
2. maj 2026302,95 kr6 kr (2%)
21. apr. 2026308,95 kr13,05 kr (4%)
20. apr. 2026322 kr13,05 kr (4%)
17. apr. 2026308,95 kr6,55 kr (2%)
2. apr. 2026315,5 kr6,45 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret