Gå til hovedindhold

KeySonic KSM-3020M-W - Mus - 5 knapper - Hvid

KeySonicMus og trackballsEAN: 4250078165279
Pris fra 162 krtil 183 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på KeySonic KSM-3020M-W - Mus - 5 knapper - Hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KeySonic KSM-3020M-W - Mus - 5 knapper - Hvid
162 kr
Til butik
KeySonic KSM-3020M-W - Mus - 5 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Mus, 5 knapper, kabling, USB, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: KeySonic
Kategori: Mus
Artikel nr.: KSM-3020M-W
EAN: 4250078165279
Varenr.: 2620220
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KeySonic KSM-3020M-W Kabling Hvid
183 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KeySonic KSM-3020M-W - Mus - 5 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KeySonic KSM-3020M-W - Mus - 5 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK162 kr201 krKøb
2CompuMail DK183 kr183 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KeySonic KSM-3020M-W - Mus - 5 knapper - Hvid

PriceData har fulgt prisen på KeySonic KSM-3020M-W - Mus - 5 knapper - Hvid i 163 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for KeySonic KSM-3020M-W - Mus - 5 knapper - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for KeySonic KSM-3020M-W - Mus - 5 knapper - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026162 kr20 kr (11%)
18. maj 2026182 kr20 kr (12%)
17. maj 2026162 kr21 kr (11%)
16. maj 2026183 kr13 kr (7%)
25. mar. 2026196 kr2 kr (1%)
10. jan. 2026198 kr17 kr (9%)
20. dec. 2025181 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret