Gå til hovedindhold

Keychron V5 Max - Tastatur - QMK, custom mechanical, ISO layout collection - med knop - bagbelyst - trådløs - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) - carbon-sort

KeychronTastaturerEAN: 4895248878087
Pris fra 777 krtil 2.125 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.348 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Keychron V5 Max - Tastatur - QMK, custom mechanical, ISO layout collection - med knop - bagbelyst - trådløs - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) - carbon-sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 777 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron V5 MAX QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Jupiter Red - Carbon Black - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort
-32%777 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Keychron V5 MAX QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Jupiter Red - Carbon Black - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Premium tastatur med RGB, størrelse: 96%-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, genopladelig, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Gateron Jupiter - Red linear hot swappable switche, volume hjul, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: sort / blå / rød.

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: V5M-D1-BO
EAN: 4895248878087
Varenr.: 3285769
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Keychron V5 Max - Gateron Jupiter Red Kablet Og Trådløs Gateron Jupiter Red Nordisk
1.149 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Keychron V5 Max Tastatur Mekanisk RGB Trådløs Kablet Nordisk
1.933 kr
Til butik
Keychron V5 Max Tastatur Mekanisk RGB Trådløs Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Keychron V5 Max - Tastatur - QMK, tilpasset mekanisk, ISO layout samling - med knop - bagbelyst - trådløs - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) - carbon-sort

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Artikel nr.: V5M-D1-BO
EAN: 4895248878087
Varenr.: 1002756472
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron V5 Max - Tastatur - QMK, custom mechanical, ISO layout collection - med knop - bagbelyst - trådløs - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) - carbon-sort
2.125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron V5 Max - Tastatur - QMK, custom mechanical, ISO layout collection - med knop - bagbelyst - trådløs - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) - carbon-sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron V5 Max - Tastatur - QMK, custom mechanical, ISO layout collection - med knop - bagbelyst - trådløs - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) - carbon-sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK777 kr816 krKøb
2Dustin DK1.149 kr1.235,25 krKøb
3CompuMail DK1.933 kr1.933 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.125 kr2.125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron V5 Max - Tastatur - QMK, custom mechanical, ISO layout collection - med knop - bagbelyst - trådløs - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) - carbon-sort

PriceData har fulgt prisen på Keychron V5 Max - Tastatur - QMK, custom mechanical, ISO layout collection - med knop - bagbelyst - trådløs - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) - carbon-sort i 152 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 959 kr.

Den nuværende pris på 777 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Keychron V5 Max - Tastatur - QMK, custom mechanical, ISO layout collection - med knop - bagbelyst - trådløs - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) - carbon-sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Keychron V5 Max - Tastatur - QMK, custom mechanical, ISO layout collection - med knop - bagbelyst - trådløs - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) - carbon-sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026777 kr372 kr (32%)
2. apr. 20261.149 kr26 kr (2%)
1. apr. 20261.123 kr26 kr (2%)
20. jan. 20261.149 kr550 kr (92%)
3. jan. 2026599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret