Gå til hovedindhold

Keychron Q6 HE - Tastatur - QMK tilpasset, fuldt samlet knap, ISO layout samling - 100% - full size - baggrundsbelysning - trådløs - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Magnetic Nebula(Hot-swappable) - carbon-sort

KeychronTastaturerEAN: 4894979035264
Pris fra 2.599 krtil 4.449 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.850 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.167 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Keychron Q6 HE - Tastatur - QMK tilpasset, fuldt samlet knap, ISO layout samling - 100% - full size - baggrundsbelysning - trådløs - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Magnetic Nebula(Hot-swappable) - carbon-sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2599 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron Q6 HE 100% Knob Wireless Tri-Mode QMK - Gateron 2.0 Magnetic Switch - Carbon Black - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort
2.599 kr
Til butik
Keychron Q6 HE 100% Knob Wireless Tri-Mode QMK - Gateron 2.0 Magnetic Switch - Carbon Black - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: 100%-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, batteri: 4000 mAh genopladelig, batterilevetid: op til 100 timer, polling rate: 90 (Bluetooth) / 1000 (Wireless) hz, OSA Double-shot PBT keycaps, mekanisk Gateron Double-Rail Magnetic linear hot swappable switche, medie knapper, volume hjul, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: QMK & Keychron Launcher, farve: sort / hvid. - Mød Q6 HE, et fuld størrelse (100%) layout trådløst QMK-custom tastatur udstyret med Hall Effect Gateron double-rail magnetiske kontakter. Disse kontakter giver en markant fordel takket være deres unikke mekanisme, som tilbyder hurtigere respons, dynamisk hurtig aktivering og justerbare aktiveringspunkter, hvilket resulterer i episke forbedringer af spiloplevelsen skræddersyet til dine personlige præferencer. Udover Hall Effect magnetiske kontakter introducerer Q6 HE også en 2.4G-forbindelsestilstand med en imponerende polling rate på 1000Hz, der yderligere sikrer en lynhurtig spiloplevelse. Derudover har den premium-funktioner såsom Bluetooth-forbindelse, dobbelt-pakningsdesign, forbedrede akustikskum, kabinet i aluminium, PBT-taster og mere. Fuldt samlet med justerbare aktiveringspunkter Gateron 2.0 magnetiske kontakter. Tastaturets PCB, kabinet og aluminiumsplade er alle forinstalleret. Alle PBT-taster (inkluderer Mac- & Windows-taster). Kan tilpasses med enten QMK eller Keychron Launcher - begge webbaserede! Pakningsmonteret design med hot swappable kontakter. Aluminiumskabinet giver en øget premium-følelse. Kan tilsluttes op til 3 enheder (2.4GHz, Bluetooth eller kabel). Kompatibel med Windows og Mac, inkluderer specielle taster til både Windows og Mac.

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: Q6H-M1-BO
EAN: 4894979035264
Varenr.: 3388267
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron Q6 HE - Tastatur - QMK tilpasset, fuldt samlet knap, ISO layout samling - 100% - full size - baggrundsbelysning - trådløs - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Magnetic Nebula(Hot-swappable) - carbon-sort
2.606 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Keychron Q6 He Knob Kablet Og Trådløs Nordisk Tastatur
2.624 kr
Til butik
Keychron Q6 He Knob Kablet Og Trådløs Nordisk Tastatur billede

Produktinformation

Hall Effect-switche med 0,1 mm følsomhed for præcis og responsiv input Justerbar aktivering og analog tilstand lader dig finjustere kontrol og hastighed 2,4 GHz 1000 Hz og Bluetooth 5.2 til gaming og multitasking med lav latenstid QMK-firmware og webbaseret Launcher lader dig remappe taster og gemme profiler lokalt Hot-swap-sokler, double-shot PBT-taster, sydvendt RGB, 4000 mAh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: Q6H-M1-BO
EAN: 4894979035264
Varenr.: 5020093547
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Keychron Q6 HE Tastatur Magnetisk Sydvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk
4.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron Q6 HE - Tastatur - QMK tilpasset, fuldt samlet knap, ISO layout samling - 100% - full size - baggrundsbelysning - trådløs - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Magnetic Nebula(Hot-swappable) - carbon-sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron Q6 HE - Tastatur - QMK tilpasset, fuldt samlet knap, ISO layout samling - 100% - full size - baggrundsbelysning - trådløs - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Magnetic Nebula(Hot-swappable) - carbon-sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.599 kr2.599 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.606 kr2.805 krKøb
3Dustin DK2.624 kr2.710,25 krKøb
4Ultrashop4.449 kr4.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron Q6 HE - Tastatur - QMK tilpasset, fuldt samlet knap, ISO layout samling - 100% - full size - baggrundsbelysning - trådløs - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Magnetic Nebula(Hot-swappable) - carbon-sort

PriceData har fulgt prisen på Keychron Q6 HE - Tastatur - QMK tilpasset, fuldt samlet knap, ISO layout samling - 100% - full size - baggrundsbelysning - trådløs - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Magnetic Nebula(Hot-swappable) - carbon-sort i 87 dage. Laveste pris i perioden er 2.167 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.351 kr.

Den nuværende pris på 2.599 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Keychron Q6 HE - Tastatur - QMK tilpasset, fuldt samlet knap, ISO layout samling - 100% - full size - baggrundsbelysning - trådløs - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Magnetic Nebula(Hot-swappable) - carbon-sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Keychron Q6 HE - Tastatur - QMK tilpasset, fuldt samlet knap, ISO layout samling - 100% - full size - baggrundsbelysning - trådløs - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Magnetic Nebula(Hot-swappable) - carbon-sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20262.599 kr286 kr (12%)
1. maj 20262.313 kr11 kr (0%)
29. apr. 20262.324 kr11 kr (0%)
28. apr. 20262.313 kr11 kr (0%)
27. apr. 20262.324 kr11 kr (0%)
26. apr. 20262.313 kr11 kr (0%)
25. apr. 20262.324 kr11 kr (0%)
24. apr. 20262.313 kr11 kr (0%)
23. apr. 20262.324 kr11 kr (0%)
22. apr. 20262.313 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret