Gå til hovedindhold

Keychron Q3 Pro - Special Edition - tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swappable) - carbon-sort

KeychronEAN: 4895248841272
Pris fra 1.792 krtil 3.684 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.892 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.757 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Keychron Q3 Pro - Special Edition - tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swappable) - carbon-sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1792 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron Q3 Pro - Special Edition - keyboard - QMK/VIA custom mechanical fully assembled knob TKL - QWERTY - Nordic - carbon black Input Device - Tastatur - Nordisk - Grå
1.792 kr
Til butik
Keychron Q3 Pro - Special Edition - keyboard - QMK/VIA custom mechanical fully assembled knob TKL - QWERTY - Nordic - carbon black Input Device - Tastatur - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Special Edition, tastatur, QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap, TKL, baggrundsbelysning, trådløs, USB-C, Bluetooth 5.1, QWERTY, Nordisk, tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swappable), carbon-sort

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: Q3P-M4-BO
EAN: 4895248841272
Varenr.: 3457086
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Keychron Q3 Pro Tastatur Mekanisk Sydvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk
3.350 kr
Til butik
Keychron Q3 Pro Tastatur Mekanisk Sydvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Keychron Q3 Pro - Special Edition - tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swapbar) - carbon-sort

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Artikel nr.: Q3P-M4-BO
EAN: 4895248841272
Varenr.: 1004172169
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron Q3 Pro - Special Edition - tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swappable) - carbon-sort
3.684 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron Q3 Pro - Special Edition - tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swappable) - carbon-sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron Q3 Pro - Special Edition - tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swappable) - carbon-sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.792 kr1.792 krKøb
2CompuMail DK3.350 kr3.350 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.684 kr3.684 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron Q3 Pro - Special Edition - tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swappable) - carbon-sort

PriceData har fulgt prisen på Keychron Q3 Pro - Special Edition - tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swappable) - carbon-sort i 66 dage. Laveste pris i perioden er 1.757 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 1.998 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.784 kr.

Den nuværende pris på 1.792 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Keychron Q3 Pro - Special Edition - tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swappable) - carbon-sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Keychron Q3 Pro - Special Edition - tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron K Pro Banana (Hot-swappable) - carbon-sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.792 kr3 kr (0%)
1. jun. 20261.789 kr3 kr (0%)
31. maj 20261.792 kr8 kr (0%)
30. maj 20261.784 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.783 kr4 kr (0%)
27. maj 20261.787 kr12 kr (1%)
23. maj 20261.775 kr5 kr (0%)
22. maj 20261.770 kr6 kr (0%)
21. maj 20261.764 kr6 kr (0%)
17. maj 20261.758 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret