Gå til hovedindhold

Keychron M6 - Mus - ergonomisk - optisk - 9 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - hvid

KeychronEAN: 4894979048288
Pris fra 679 krtil 1.198 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 519 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 668 kr 20. maj

Sammenlign priser på Keychron M6 - Mus - ergonomisk - optisk - 9 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Keychron M6 Hvid Mus
679 kr
Til butik
Keychron M6 Hvid Mus billede

Produktinformation

Keychron M6 - Mus - ergonomisk - optisk - 9 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Artikel nr.: M6S-A24
EAN: 4894979048288
Varenr.: 1003789348
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron M6 Silent - Light 86g Wireless 8K - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid
799 kr
Til butik
Keychron M6 Silent - Light 86g Wireless 8K - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus, kablet tilslutning: USB-A / USB-C med aftageligt USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz og Bluetooth 5.3, batteri: 800 mAh genopladelig, batterilevetid (op til): 120 timer, polling rate: 125 - 8000 Hz opdatering, optisk sensor - PixArt PAW3950 med 100 - 42000 dpi (med justerbar dpi knap), max fart (speed): 750 IPS (inches per second), max acceleration: 50, 6 knapper, vandret & lodret scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 86 gram, kompatibilitet: Windows / MacOS, Software: Keychron Launcher, hvid - Keychron M6 samler alle de bedste funktioner i et superergonomisk og let design. Med over ti programmerbare knapper og trådløs 2.4 GHz- og Bluetooth-forbindelse leverer den maksimal ydeevne og produktivitet i enhver situation! M6 fås i flere varianter, og denne version har følgende specifikationer: PixArt 3950 sensor Huano Silent Micro Switch med levetid på 20 millioner klik Vægt: 86 gram Med støjsvage knapper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Mus
Artikel nr.: M6S-A24
EAN: 4894979048288
Varenr.: 3419858
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Keychron M6 8k Silent Rf Wireless + Bluetooth + Usb-c Mus
-0%811 kr
Før 811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Keychron M6 8k Silent Rf Wireless + Bluetooth + Usb-c Mus billede

Produktinformation

2,4 GHz, Bluetooth 5.3 eller USB-C-kablet tilslutning til alsidig brug PixArt 3950 optisk sensor, op til 30 000 dpi for præcis markørkontrol Justerbar polling op til 8 000 Hz, indbygget hukommelse gemmer 5 profiler Ergonomisk højrehåndsform med tommelfingerstøtte, 86 g design reducerer træthed Dobbelte scrollhjul i metal, skiftbare taktile eller uendelige tilstande plus tommelhjul...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Standardmus
Artikel nr.: M6S-A24
EAN: 4894979048288
Varenr.: 5020076922
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron M6 - Mus - ergonomisk - optisk - 9 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - hvid
1.198 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron M6 - Mus - ergonomisk - optisk - 9 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron M6 - Mus - ergonomisk - optisk - 9 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK679 kr679 krKøb
2Proshop DK799 kr838 krKøb
3Dustin DK811 kr897,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.198 kr1.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron M6 - Mus - ergonomisk - optisk - 9 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - hvid

PriceData har fulgt prisen på Keychron M6 - Mus - ergonomisk - optisk - 9 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - hvid i 152 dage. Laveste pris i perioden er 668 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 686 kr.

Den nuværende pris på 679 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Keychron M6 - Mus - ergonomisk - optisk - 9 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Keychron M6 - Mus - ergonomisk - optisk - 9 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026679 kr4 kr (1%)
31. maj 2026675 kr3 kr (0%)
30. maj 2026678 kr3 kr (0%)
29. maj 2026675 kr2 kr (0%)
28. maj 2026677 kr4 kr (1%)
24. maj 2026673 kr1 kr (0%)
23. maj 2026672 kr2 kr (0%)
22. maj 2026670 kr2 kr (0%)
20. maj 2026668 kr131 kr (16%)
21. mar. 2026799 kr111 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret