Gå til hovedindhold

Keychron K8 MAX - Tastatur - QMK , mechanical, fully Assembled - 80% - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - QWERTY -

KeychronEAN: 4894979022653
Pris fra 1.190 krtil 2.160 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 970 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.143 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Keychron K8 MAX - Tastatur - QMK , mechanical, fully Assembled - 80% - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - QWERTY - og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1190 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K8 MAX - keyboard - QMK mechanical fully assembled - 80% TKL - QWERTY - Nordic Input Device - Tastatur - Nordisk - Grå
1.190 kr
Til butik
Keychron K8 MAX - keyboard - QMK mechanical fully assembled - 80% TKL - QWERTY - Nordic Input Device - Tastatur - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Tastatur, QMK , mechanical, fully Assembled, 80%, TKL, baggrundsbelysning, trådløs, USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz, QWERTY, Nordisk, tastkontakt: Keychron Super Banana (Hot-swappable)

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: K8M-J4-BO
EAN: 4894979022653
Varenr.: 3454777
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Keychron K8 MAX Tastatur Mekanisk Sydvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk
1.965 kr
Til butik
Keychron K8 MAX Tastatur Mekanisk Sydvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Keychron K8 MAX - Tastatur - QMK, mekanisk, fuldt samlet - 80% - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Keychron Super Banana (Hot-swappable)

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Artikel nr.: K8M-J4-BO
EAN: 4894979022653
Varenr.: 1003956865
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K8 MAX - Tastatur - QMK , mechanical, fully Assembled - 80% - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - QWERTY -
2.160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K8 MAX - Tastatur - QMK , mechanical, fully Assembled - 80% - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - QWERTY - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K8 MAX - Tastatur - QMK , mechanical, fully Assembled - 80% - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - QWERTY - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.190 kr1.190 krKøb
2CompuMail DK1.965 kr1.965 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.160 kr2.160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron K8 MAX - Tastatur - QMK , mechanical, fully Assembled - 80% - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - QWERTY -

PriceData har fulgt prisen på Keychron K8 MAX - Tastatur - QMK , mechanical, fully Assembled - 80% - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - QWERTY - i 73 dage. Laveste pris i perioden er 1.143 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 1.239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.192 kr.

Den nuværende pris på 1.190 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Keychron K8 MAX - Tastatur - QMK , mechanical, fully Assembled - 80% - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - QWERTY -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Keychron K8 MAX - Tastatur - QMK , mechanical, fully Assembled - 80% - TKL - baggrundsbelysning - trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - QWERTY - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. apr. 20261.190 kr47 kr (4%)
1. apr. 20261.143 kr47 kr (4%)
28. mar. 20261.190 kr49 kr (4%)
23. mar. 20261.239 kr41 kr (3%)
22. mar. 20261.198 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret