Gå til hovedindhold

Keychron K6 HE - Special Edition - tastatur - 65% - baggrundsbelysning - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid

KeychronTastaturerEAN: 4894979044266
Pris fra 1.044 krtil 2.283 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.239 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Keychron K6 HE - Special Edition - tastatur - 65% - baggrundsbelysning - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1044 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Keychron K6 HE SE Trådløst gamingtastatur (træ/hvid)
1.044 kr
Til butik
Keychron K6 HE SE Trådløst gamingtastatur (træ/hvid) billede

Produktinformation

Keychron K6 HE SE Trådløst gamingtastatur (træ/hvid) - Gateron 2.0 Purple hall effekt switches, QMK/VIA, OSA profil, RGB, 65% - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: K6H-Q1-BO
EAN: 4894979044266
Varenr.: 1332306
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K6 HE - Special Edition - tastatur - 65% - baggrundsbelysning - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid
1.449 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K6 HE SE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid
1.449 kr
Til butik
Keychron K6 HE SE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: 65%-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, batteri: 4000 mAh genopladelig, batterilevetid: op til 120 timer, polling rate: 125 (Bluetooth) / 1000 (Wireless) hz, OSA Double-shot PBT keycaps, mekanisk Gateron Double-Rail Magnetic linear hot swappable switche, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: QMK & Keychron Launcher, farve: hvid / træ. - Ændr for altid din gaming- og skriveoplevelse med Keychron K6 HE, som leverer enestående ydeevne ved at kombinere det bedste fra traditionelle mekaniske tastaturer med avanceret magnetteknologi. Det giver toppræstation i et rent, minimalistisk design med naturlige rosentræsdetaljer. Et fuldt tilpasseligt trådløst tastatur i 65%-layout med magnetiske kontakter - et gennembrud inden for switchteknologi, der i stedet for fysiske kontakter bruger magnetiske sensorer til at måle aktiveringsdybde, hvilket giver dig fuld kontrol over responsen på hver enkelt tast. Special Edition: Specialudgaven tilbydes i to farver, begge med naturlige rosentræsdetaljer - lyst træ til den hvide version og mørkt træ til den sorte version. Begge udgaver har OSA-profil double-shot PBT-taster og aluminiumsrammer med træfinish. Gateron Double-Rail Magnetiske Kontakter: Keychron K6 HE leveres med forsmurte Gateron double-rail magnetiske kontakter for en ultrastabil og lynhurtig tasteoplevelse med brancheførende reaktionstid og præcis kontrol over tastaturets følelse og respons. 2.4 GHz & Bluetooth-forbindelse: Oplev maksimal gamingydelse med K6 HE's 2.4 GHz trådløse forbindelse, der har en lynhurtig polling rate på 1000 Hz. For problemfri multitasking på computer, telefon og tablet kan du nemt forbinde K6 HE via Bluetooth 5.2 til tre enheder. Tilfredsstillende tastaturakustik: Med forsmurte kontakter, 3,5 mm EVA-lydskum, EPDM-skum og en silikonepude i tastaturet leverer Keychron K6 HE en utrolig tilfredsstillende, blød og "thocky" tasteoplevelse, der forstærker din skrivekomfort. Kompatibel med alle enheder: Udviklet med Mac-brugerens oplevelse i tankerne, men stadig fuldt kompatibel med Windows-enheder. K6 HE leveres med systemomskifter og et ekstra sæt brugerdefinerede taster til både Windows og macOS. Du kan gemme to forskellige layouts på tastaturet - ét til hvert system.

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: K6H-Q1-BO
EAN: 4894979044266
Varenr.: 3419270
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Keychron K6 HE Tastatur Magnetic (TMR) Nordvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk
2.283 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K6 HE - Special Edition - tastatur - 65% - baggrundsbelysning - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K6 HE - Special Edition - tastatur - 65% - baggrundsbelysning - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.044 kr1.044 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.449 kr1.449 krKøb
3Proshop DK1.449 kr1.449 krKøb
4CompuMail DK2.283 kr2.283 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron K6 HE - Special Edition - tastatur - 65% - baggrundsbelysning - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid

PriceData har fulgt prisen på Keychron K6 HE - Special Edition - tastatur - 65% - baggrundsbelysning - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid i 110 dage. Laveste pris i perioden er 1.044 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.431 kr.

Den nuværende pris på 1.044 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Keychron K6 HE - Special Edition - tastatur - 65% - baggrundsbelysning - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Keychron K6 HE - Special Edition - tastatur - 65% - baggrundsbelysning - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.044 kr405 kr (28%)
2. maj 20261.449 kr1 kr (0%)
27. apr. 20261.448 kr1 kr (0%)
23. apr. 20261.449 kr1 kr (0%)
22. apr. 20261.448 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.449 kr1 kr (0%)
18. apr. 20261.448 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.449 kr1 kr (0%)
16. apr. 20261.448 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.449 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret