Gå til hovedindhold

Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort

KeychronTastaturerEAN: 4895248862710
Pris fra 907 krtil 1.199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 292 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 889 kr 4. maj

Sammenlign priser på Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 907 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Keychron K3 MAX Tastatur Mekanisk Nordvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk
907 kr
Til butik
Keychron K3 MAX Tastatur Mekanisk Nordvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Keychron K3 MAX - Tastatur - QMK/VIA, tilpasset mekanisk, ISO layout samling - 75% - compact - baggrundsbelysning - trådløs - Bluetooth 5.1, 2.4 GHz, USB - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Low Profile 2.0 Red (Hot-swappable)

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Artikel nr.: K3M-H1
EAN: 4895248862710
Varenr.: 1002213970
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort
1.190 kr
Til butik
Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Premium tastatur med RGB, størrelse: 75%-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, batteri: 1550 mAh, batterilevetid: op til 78 timer, polling rate: 1000 hz, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Gateron Low Profile Red hot swappable switche, programmerbar macro knapper, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android / IOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: QMK / VIA, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: K3M-H1-BO
EAN: 4895248862710
Varenr.: 3254712
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Keychron K3 Max - Gateron Low Profile Red Kablet Og Trådløs Gateron Low Profile 2.0 Red Nordisk
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK907 kr907 krKøb
2Proshop DK1.190 kr1.190 krKøb
3Dustin DK1.199 kr1.285,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.037 kr.

Den nuværende pris på 907 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026907 kr18 kr (2%)
4. maj 2026889 kr126 kr (12%)
3. maj 20261.015 kr2 kr (0%)
2. maj 20261.017 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.018 kr1 kr (0%)
27. apr. 20261.019 kr2 kr (0%)
26. apr. 20261.017 kr2 kr (0%)
25. apr. 20261.019 kr3 kr (0%)
24. apr. 20261.022 kr2 kr (0%)
22. apr. 20261.020 kr113 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret