Gå til hovedindhold

Keychron K10 HE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort

KeychronComputer – tilbehørEAN: 4894979044303
Pris fra 1.112 krtil 1.730 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 618 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Keychron K10 HE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1112 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Keychron K10 HE Trådløst Gamingtastatur (sort)
1.112 kr
Til butik
Keychron K10 HE Trådløst Gamingtastatur (sort) billede

Produktinformation

Keychron K10 HE Trådløst Gamingtastatur (sort) - Gateron 2.0 Purple hall effect switches, QMK/VIA, OSA profil, RGB, fuld størrelse - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: K10H-J1-BO
EAN: 4894979044303
Varenr.: 1332311
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K10 HE - Tastatur - trådløs
1.399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K10 HE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort
1.399 kr
Til butik
Keychron K10 HE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: 100%-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, batteri: 4000 mAh genopladelig, batterilevetid: op til 120 timer, polling rate: 125 (Bluetooth) / 1000 (Wireless) hz, Double-shot gennemsigtig PBT keycaps, mekanisk Gateron Double-Rail Magnetic linear hot swappable switche, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: QMK & Keychron Launcher, farve: sort. - Forvandl din gaming- og skriveoplevelse med Keychron K10 HE. Ved at kombinere den klassiske mekaniske fornemmelse med banebrydende magnetteknologi tilbyder det enestående ydeevne i et slankt design - fremhævet af elegante naturlige rosentræsdetaljer. Et fuldt tilpasseligt trådløst tastatur med 100% layout og magnetiske kontakter - et gennembrud inden for switch-teknologi, som i stedet for fysiske kontakter bruger magnetiske sensorer til at måle aktiveringsdybde og giver dig fuld kontrol over responsen på hver eneste tast. Standard Version: Standardudgaven har Cherry-profil double-shot shine-through PBT-taster og aluminiumsrammer. Gateron Double-Rail Magnetiske Kontakter: Keychron K10 HE leveres med forsmurte Gateron double-rail magnetiske kontakter for en ultrastabil og ultrahurtig skriveoplevelse med branchens førende responstid og præcis kontrol over tastaturets følelse og respons. 2.4 GHz og Bluetooth-forbindelse: Oplev maksimal gamingydelse med K10 HE's 2.4 GHz trådløse forbindelse med lynhurtig 1000 Hz polling rate. Til problemfri multitasking mellem computer, telefon og tablet kan du nemt forbinde K10 HE via Bluetooth 5.2 til tre enheder. Tilfredsstillende tastaturakustik: Med forsmurte kontakter, 3,5 mm tykt EVA-akustikskum, EPDM-skum og en silikonepude inde i tastaturet leverer Keychron K10 HE en særdeles tilfredsstillende, blød og dyb tastelyd, som forbedrer skriveoplevelsen. Kompatibel med alle enheder: Designet med Mac-brugere i tankerne, men stadig kompatibel med Windows-enheder. K10 HE leveres med systemomskifter og et ekstra sæt specialtilpassede taster til både Windows og macOS. Du kan nu gemme to forskellige layouts på tastaturet - ét til hvert system.

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: K10H-J1-BO
EAN: 4894979044303
Varenr.: 3419287
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alowwed----Keychron K10 HE 100 % pelinäppäimistö, musta
1.730 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K10 HE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K10 HE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.112 kr1.112 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.399 kr1.399 krKøb
3Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
4CompuMail DK1.730 kr1.730 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron K10 HE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Keychron K10 HE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort i 141 dage. Laveste pris i perioden er 1.112 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.392 kr.

Den nuværende pris på 1.112 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Keychron K10 HE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Keychron K10 HE Wireless Tri-Mode - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.112 kr286 kr (20%)
3. maj 20261.398 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.399 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.398 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.399 kr1 kr (0%)
27. apr. 20261.398 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.399 kr1 kr (0%)
23. apr. 20261.398 kr1 kr (0%)
19. apr. 20261.399 kr1 kr (0%)
16. apr. 20261.398 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret