Gå til hovedindhold

Kevin Murphy Staying Alive leave-in behandling til let fedtet hår 150 ml

Kevin MurphyHårplejeEAN: 9339341010067
Pris fra 159 krtil 238 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kevin Murphy Staying Alive leave-in behandling til let fedtet hår 150 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kevin Murphy STAYING.ALIVE, 150 ml.
-33%159 kr
Før 238 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kevin Murphy STAYING.ALIVE, 150 ml. billede

Produktinformation

Køb 3 - betal for 2 på alt Kevin Murphy:Når du køber 3 produkter fra Kevin Murphy, får du det billigste gratis!*Gælder ikke allerede nedsatte eller kampagnevarerLeave-in conditioner. Perfekt til dig, som døjer med især tørt og beskadiget hår. Plejer øjebl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kevin Murphy
Kategori: Leave-in kur
EAN: 9339341010067
Varenr.: KEVIN0232
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kevin Murphy Staying Alive Leave-In Conditioner 150 ml.
178 kr
Til butik
Kevin Murphy Staying Alive Leave-In Conditioner 150 ml. billede

Produktinformation

Kevin Murphy Staying Alive Leave-In Conditioner 150 ml. Red skadet, stresset hår med et enkelt spray! Kevin Murphy Staying Alive er en ultralet, fugtgivende leave-in conditioner, der øjeblikkeligt forbedrer hårets styrke, elasticitet og håndterbarhed. Perfekt til fint eller kemisk behandlet hår, der har brug for skånsom, men effektiv pleje uden at blive tynget. Formlen er rig på antioxidanter, olivenbladsekstrakt og silkeproteiner, som arbejder i dybden for at styrke svækket hår, lukke spaltede spidser og bekæmpe frizz. Sprayes nemt i fugtigt hår og skal ikke skylles ud - ideel som daglig beskyttelse og genopbyggende pleje efter vask. Leave-in conditioner til skadet eller fint hår Fugter, styrker og beskytter uden at tynge Gør håret mere glansfuldt og lettere at rede ud Bekæmper frizz og lukker spaltede spidser Indeholder silkeproteiner og olivenbladsekstrakt Hold dit hår Staying Alive - sundt, stærkt og uimodståeligt glansfuldt hver dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Kevin Murphy
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 9339341010067
EAN: 9339341010067
Varenr.: 3388976
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kevin murphy staying alive leave-in treatment 150ml
198 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kevin Murphy Staying Alive leave-in behandling til let fedtet hår 150 ml
228 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kevin Murphy Staying Alive Leave-In Conditioner 150 ml
238 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kevin Murphy Staying Alive leave-in behandling til let fedtet hår 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kevin Murphy Staying Alive leave-in behandling til let fedtet hår 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop159 kr159 krKøb
2Proshop DK178 kr217 krKøb
3Hobbix198 kr198 krKøb
4CS MEGASTORE DK228 kr267 krKøb
5Lyko DK238 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kevin Murphy Staying Alive leave-in behandling til let fedtet hår 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Kevin Murphy Staying Alive leave-in behandling til let fedtet hår 150 ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Kevin Murphy Staying Alive leave-in behandling til let fedtet hår 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Kevin Murphy Staying Alive leave-in behandling til let fedtet hår 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026159 kr19 kr (11%)
1. jun. 2026178 kr19 kr (12%)
30. maj 2026159 kr19 kr (11%)
28. maj 2026178 kr20 kr (10%)
23. maj 2026198 kr20 kr (11%)
19. maj 2026178 kr1 kr (1%)
18. maj 2026177 kr2 kr (1%)
17. maj 2026175 kr1 kr (1%)
16. maj 2026176 kr1 kr (1%)
15. maj 2026175 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret