Gå til hovedindhold

Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 40 ml

Kevin MurphyHårplejeEAN: 9339341018391
Pris fra 48 krtil 92 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 40 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kevin Murphy RE.STORE 40 ml
-25%48 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kevin Murphy RE.STORE 40 ml billede

Produktinformation

Kevin Murphy RE.STORE er en **rensende** hårkur, der **reparerer og genopbygger** ødelagt eller skadet hår. Den er beriget med enzymer fra ananas og papaya, samt proteiner fra ærter. Disse proteiner er **genopbyggende**, og sikrer en effektiv og langvarig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kevin Murphy
Kategori: Hair Care
EAN: 9339341018391
Varenr.: 89423
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kevin Murphy - Re Store - 40 ml
63,95 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 40 ml
64 kr
Til butik
Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 40 ml billede

Produktinformation

Dette er en "One Step" kur, som både virker rensende, genopbyggende og plejende. Virker mild i håret og skummer ikke op. Indeholder enzymer kombineret med proteiner fra grønne ærter og vegetabilske aminosyrer. Giver dig et ekstra genopbyggende protein boost, og giver dig en øjeblikkelig styrkende effekt. Efterlader håret blankt, fleksibelt og utroligt glansfuldt. Når du anvender Re.Store Treatment erstatter dette produkt, både din shampoo og balsam. Anvendelse: Fordel i vådt hår, massér ind og lad virke i 2-3 minutter, skyl grundigt ud. Anvend produktet 1-2 gange om ugen. Eller som fingerregel ved hver 3. hårvask Når du ikke anvender Kevin Murphy Re.Store treatment, anbefales det at bruge Kevin Murphy Repair Me Wash og Kevin Murphy Repair Me Rinse, for at opnå mest muligt genopbyggelse af det ødelagte hår.Dette er en rejsestørrelse, der er perfekt at have med på weekendturen eller ferien.

Produktspecifikationer

Mærke: Kevin Murphy
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 40.00ml
Artikel nr.: 9339341018391
EAN: 9339341018391
Varenr.: 5989567261431
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kevin Murphy Re Store 40ml
64 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kevin Murphy Repair-Me Repair Me Rinse 40 ml
64 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment
92 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk48 kr48 krKøb
2BilligParfume.dk63,95 kr63,95 krKøb
3Beautycos DK64 kr93 krKøb
4I Love Shampoo64 kr64 krKøb
5Lyko DK64 kr64 krKøb
6Proshop DK92 kr131 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 40 ml

PriceData har fulgt prisen på Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 40 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 40 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 40 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202648 kr15,95 kr (25%)
24. maj 202663,95 kr
23. maj 202664 kr
22. apr. 202663,95 kr3,66 kr (6%)
21. apr. 202660,29 kr
19. apr. 202660,38 kr3,57 kr (6%)
18. apr. 202663,95 kr3,66 kr (6%)
16. apr. 202660,29 kr3,66 kr (6%)
7. apr. 202663,95 kr15,95 kr (33%)
5. apr. 202648 kr15,95 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret