Gå til hovedindhold

Kevin murphy blow dry rinse nourishing and repairing conditioner 250ml

Kevin MurphyShampoo og balsamEAN: 9339341035992
Pris fra 180 krtil 278 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 16. maj

Sammenlign priser på Kevin murphy blow dry rinse nourishing and repairing conditioner 250ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse, 250 ml.
-33%180 kr
Før 268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse, 250 ml. billede

Produktinformation

Køb 3 - betal for 2 på alt Kevin Murphy:Når du køber 3 produkter fra Kevin Murphy, får du det billigste gratis!*Gælder ikke allerede nedsatte eller kampagnevarerEr dit hår ofte udsat for varmestyling med føn, krølle- eller glattejern? Denne balsam er spec...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kevin Murphy
Kategori: Kevin Murphy
EAN: 9339341035992
Varenr.: KEVIN0280
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse balsam 250 ml.
207 kr
Til butik
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse balsam 250 ml. billede

Produktinformation

Kevin Murphy Blow.Dry Rinse balsam 250 ml. Oplev den ultimative kombination af pleje og beskyttelse med Kevin Murphy Blow.Dry Rinse. Denne avancerede balsam er udviklet til at give dit hår intensiv næring og gøre det modstandsdygtigt overfor varme fra føntørrer og stylingværktøjer. Med sin lette, men dybt plejende formel trænger den hurtigt ind og efterlader håret silkeblødt, glat og fuld af liv. Blow.Dry Rinse indeholder en unik blanding af naturlige ekstrakter og fugtgivende ingredienser, der ikke bare plejer, men også styrker hårets struktur indefra. Resultatet er et hår, der er lettere at style, fri for krus og med en smuk, sund glans - uanset hvor ofte du bruger varmeværktøjer. Intensiv næring og fugt, der styrker håret indefra. Effektiv varmebeskyttelse mod føntørrer, glattejern og krøllejern. Reducerer krus og giver håret en silkeagtig finish. Let konsistens, der ikke tynger eller fedter håret. Giv dit hår den behandling, det fortjener, og oplev den lette følelse af blødt, sundt og strålende hår med Kevin Murphy Blow.Dry Rinse.

Produktspecifikationer

Mærke: Kevin Murphy
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 9339341035992
EAN: 9339341035992
Varenr.: 3381930
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kevin Murphy BLOW.DRY RINSE 250 ml
-25%208,5 kr
Før 278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kevin Murphy BLOW.DRY RINSE 250 ml billede

Produktinformation

Kevin Murphy BLOW.DRY RINSE er en nærende conditioner, som er specielt til dig, der styler dit hår regelmæssigt med føn, krølle- eller fladjern. Denne conditioner er baseret på en Anti-Breakage-teknologi, som **plejer, beskytter** og tilfører håret yderli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kevin Murphy
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 9339341035992
Varenr.: 103989
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kevin murphy blow dry rinse nourishing and repairing conditioner 250ml
229 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kevin Murphy Blow Dry Rinse Conditioner 250 ml
259 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kevin Murphy - Blow Dry Rinse - 250 ml
267,95 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kevin Murphy Blow Dry Rinse 250ml
268 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kevin Murphy BLOW.DRY Rinse 250 ml
268 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kevin Murphy Blow Dry Rinse 250 ml
278 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kevin Murphy Blow Dry Rinse Conditioner (250 ml)
278 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kevin murphy blow dry rinse nourishing and repairing conditioner 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kevin murphy blow dry rinse nourishing and repairing conditioner 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop180 kr180 krKøb
2Proshop DK207 kr246 krKøb
3NiceHair.dk208,5 kr208,5 krKøb
4Hobbix229 kr229 krKøb
5Teknikproffset DK259 kr308 krKøb
6BilligParfume.dk267,95 kr267,95 krKøb
7I Love Shampoo268 kr268 krKøb
8Lyko DK268 kr268 krKøb
9Beautycos DK278 kr307 krKøb
10Made4men Danmark278 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kevin murphy blow dry rinse nourishing and repairing conditioner 250ml

PriceData har fulgt prisen på Kevin murphy blow dry rinse nourishing and repairing conditioner 250ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Kevin murphy blow dry rinse nourishing and repairing conditioner 250ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Kevin murphy blow dry rinse nourishing and repairing conditioner 250ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026180 kr13 kr (8%)
31. maj 2026167 kr13 kr (7%)
30. maj 2026180 kr13 kr (8%)
28. maj 2026167 kr13 kr (7%)
23. maj 2026180 kr13 kr (8%)
19. maj 2026167 kr7 kr (4%)
17. maj 2026160 kr3 kr (2%)
16. maj 2026157 kr1 kr (1%)
15. maj 2026158 kr1 kr (1%)
14. maj 2026159 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret