Gå til hovedindhold

Kérastase Kerastase Homme Genesis Anti Hair-Fall Fortifying Serum 90 ml

KérastaseHårplejeEAN: 3474637077495
Pris fra 295 krtil 547 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 252 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kerastase Homme Genesis Anti Hair-Fall Fortifying Serum 90 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kerastase Genesis Homme Serum Fortifiant Anti-Chute 90ml
-33%295 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Genesis Homme Serum Fortifiant Anti-Chute 90ml billede

Produktinformation

Kerastase Genesis Homme Serum Fortifiant Anti-Chute 90ml er det ultimative produkt til mænd, der ønsker at bekæmpe hårtab og styrke deres hår. Dette kraftfulde serum indeholder en unik kombination af kreatin og ingefærrod, som arbejder sammen for at styrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårpleje
EAN: 3474637077495
Varenr.: 4470
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Genesis Homme Serum Anti-Chute Fortifiant 90 ml
-25%358,5 kr
Før 478 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Genesis Homme Serum Anti-Chute Fortifiant 90 ml billede

Produktinformation

Kérastase Genesis Homme Sérum Anti-Chute Fortifiant er et super effektivt serum mod håraffald, og for svækket hår med tendens til at tynde ud. Dette lette serum er nemlig beriget med AMINEXIL, som hjælper med at **reducere håraffald** efter 6 ugers brug,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Hair Care
EAN: 3474637077495
Varenr.: 99691
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Genesis Homme Serum Fortifiant Anti-chute 90 ml
364 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kérastase Genesis Homme Serum Fortifiant Anti-chute 90 ml
373 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Genesis Homme Serum Fortifiant Anti-chute (90 ml)
-13%414 kr
Før 478 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Genesis Homme Serum Anti-chute Fortifiant 90 ml
478 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Genesis Homme Sérum Anti-Chute Fortifiant - 90 ml
479 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kerastase Homme Genesis Anti Hair-Fall Fortifying Serum 90 ml
547 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Homme Genesis Anti Hair-Fall Fortifying Serum 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Homme Genesis Anti Hair-Fall Fortifying Serum 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1I Love Shampoo295 kr295 krKøb
2NiceHair.dk358,5 kr358,5 krKøb
3Cocopanda DK364 kr364 krKøb
4Proshop DK373 kr412 krKøb
5Bangerhead DK414 kr414 krKøb
6Lyko DK478 kr478 krKøb
7NordicFeel DK479 kr479 krKøb
8Teknikproffset DK547 kr596 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kerastase Homme Genesis Anti Hair-Fall Fortifying Serum 90 ml

PriceData har fulgt prisen på Kerastase Homme Genesis Anti Hair-Fall Fortifying Serum 90 ml i 159 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kerastase Homme Genesis Anti Hair-Fall Fortifying Serum 90 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kerastase Homme Genesis Anti Hair-Fall Fortifying Serum 90 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026295 kr69 kr (19%)
13. maj 2026364 kr69 kr (23%)
1. maj 2026295 kr82 kr (22%)
30. apr. 2026377 kr82 kr (28%)
10. feb. 2026295 kr133 kr (31%)
9. feb. 2026428 kr133 kr (45%)
10. jan. 2026295 kr122 kr (29%)
9. jan. 2026417 kr122 kr (41%)
28. dec. 2025295 kr81 kr (22%)
27. dec. 2025376 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret