Gå til hovedindhold

Kérastase Kerastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Perfume 30 ml

KérastaseParfume og eau de cologneEAN: 3474637326692
Pris fra 202,5 krtil 270 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 67,5 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194,4 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Kerastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Perfume 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Perfume 30 ml
-25%202,5 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Perfume 30 ml billede

Produktinformation

Kérastase Gloss Absolule Parfum Hair Mist er en on-the-go hårduft med en fascinerende, humørløftende og uforglemmelig duft hele dagen og uimodståeligt blødere hår. Træd ind i duftenes hus: Rolling C Fresh Inspireret af Toscana, i Chianti-bakkerne, hvor te...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3474637326692
Varenr.: 121554
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Mist 30ml
205 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Mist - 30 ml
224 kr
Til butik
Kérastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Mist - 30 ml billede

Produktinformation

Vi præsenterer den nye Gloss Absolu Le Parfum, en on-the-go hårduft med en fascinerende, humørløftende og uforglemmelig duft hele dagen og uimodståeligt blødere hår. Træd ind i duftenes hus: Rolling C Fresh Inspireret af Toscana, i Chianti-bakkerne, hvor terrasserne om foråret dufter af majestætiske italienske ingredienser: lysende citrus, ædel iris og dyrebare træsorter. Du kan forvente en raffineret og moderne topnote med citrus, rigdommen af bergamot og et krydret strejf af kardemomme. Velafbalanceret med en feminin blomsterbuket komponeret af iris, jasmin, fresia, appelsinblomst og grøn te. Oplev selv de fantastiske fordele ved Gloss Absolu Le Parfum: • Fortryllende duft • Langvarig duft • Uforglemmelig duft • Humørløftende effekt • Uimodståeligt blødere hår...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Hårparfume
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 195801
EAN: 3474637326692
Varenr.: 195801
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Mist (30 ml)
-15%230 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Mist 30 ml
270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Perfume 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Perfume 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk202,5 kr202,5 krKøb
2Cocopanda DK205 kr205 krKøb
3NordicFeel DK224 kr224 krKøb
4Bangerhead DK230 kr230 krKøb
5Lyko DK270 kr270 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kerastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Perfume 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Kerastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Perfume 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 202,5 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Kerastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Perfume 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Kerastase Gloss Absolu Le Parfum Hair Perfume 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026202,5 kr27,5 kr (12%)
30. maj 2026230 kr27,5 kr (14%)
29. maj 2026202,5 kr13,5 kr (6%)
25. maj 2026216 kr3 kr (1%)
24. maj 2026213 kr11,58 kr (5%)
19. maj 2026224,58 kr24,58 kr (12%)
15. maj 2026200 kr3 kr (1%)
12. maj 2026203 kr13 kr (6%)
11. maj 2026216 kr8,58 kr (4%)
8. maj 2026224,58 kr8,58 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret