Gå til hovedindhold

Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo - 250 ml

KérastaseShampooEAN: 3474636400188
Pris fra 203,25 krtil 271 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 67,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 186 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo - 250 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 203.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo 250 ml
-25%203,25 kr
Før 271 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo 250 ml billede

Produktinformation

Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo er en skøn shampoo, som giver **fuld kontrol over uregerligt og genstridigt hår**. Shampooen styrker håret indefra, og **modvirker krus, så håret vil fremstå glat og smidigt**. Derudover giver den **styrke og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 3474636400188
Varenr.: 49675
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo 250ml
211 kr
Til butik
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo 250ml billede

Produktinformation

Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo er en blødgørende shampoo, specielt udviklet til uregerligt og uoverskueligt hår. Shampooen bekæmper kruset og frizzy hår, samtidig med at den giver en øjeblikkelig glans og gør håret blødere og mere skinnende.

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Shampoo
Artikel nr.: E1936101
EAN: 3474636400188
Varenr.: 3070342
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo (250ml)
-21%215 kr
Før 271 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo (250ml) billede

Produktinformation

Kérastase Bain Fluidéaliste er en shampoo til fint/normalt men uregerligt hår, der mangler blødhed. Den gør håret smidigt, modvirker krus, giver det et naturligt touch og en følelse af vægtløshed. - Ekstra kontrol over krus - Gør håret mere medgørligt - Optimerer hårets flydende bevægelse - Blød, skinnende og smidig finish - Glat finis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Shampoo
Vægt: 296g
Artikel nr.: E1936100
EAN: 3474636400188
Varenr.: B007812
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo - 250 ml
-9%227 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste 250ml
-1%245,89 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste shampoo 250 ml
271 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo - 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo - 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk203,25 kr203,25 krKøb
2Cocopanda DK211 kr211 krKøb
3Bangerhead DK215 kr215 krKøb
4NordicFeel DK227 kr227 krKøb
5I Love Shampoo245,89 kr245,89 krKøb
6Lyko DK271 kr271 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo - 250 ml

PriceData har fulgt prisen på Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo - 250 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 245,89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 203,25 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo - 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Shampoo - 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026203,25 kr10,75 kr (5%)
30. maj 2026214 kr10,75 kr (5%)
28. maj 2026203,25 kr13,75 kr (6%)
24. maj 2026217 kr22 kr (9%)
22. maj 2026239 kr1 kr (0%)
21. maj 2026240 kr26 kr (12%)
19. maj 2026214 kr8 kr (4%)
15. maj 2026206 kr3 kr (1%)
14. maj 2026209 kr5 kr (2%)
12. maj 2026204 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret