Gå til hovedindhold

Kérastase Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml Intense Fortifying Treatment Lightened Hair

KérastaseConditionersHyaluronsyre og edelweissPleje af blondt og lysnet hårEAN: 3474636692361

Eksklusiv conditioner til blondt hår med hyaluronsyre og edelweiss blomst. Reparerer som en maske, let som en balsam. Perfekt til lysnet hår. Læs mere

Pris fra 269,25 krtil 359 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 89,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 237,43 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml Intense Fortifying Treatment Lightened Hair og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml
-25%269,25 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Kérastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250ml
282 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet 200ml
-34%288 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner (250ml)
-20%288 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml Intense Fortifying Treatment Lightened Hair
294 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner - 250 ml
-18%296 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner for all blonde hair
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml Intense Fortifying Treatment Lightened Hair koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml Intense Fortifying Treatment Lightened Hair koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk269,25 kr269,25 krKøb
2Cocopanda DK282 kr282 krKøb
3I Love Shampoo288 kr288 krKøb
4Bangerhead DK288 kr288 krKøb
5Teknikproffset DK294 kr343 krKøb
6NordicFeel DK296 kr296 krKøb
7Lyko DK359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Kérastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250ml

Kérastase

Eksklusiv conditioner til blondt hår med hyaluronsyre og edelweiss blomst. Reparerer som en maske, let som en balsam. Perfekt til lysnet hår.

• Pleje af blondt og lysnet hår
• Hyaluronsyre og edelweiss

Beskrivelse

Kérastase Blond Absolu Cicaflash er en revolutionerende conditioner specielt udviklet til blondt, lysnet og behandlet hår. Denne luksusplejeproduk kombinerer den intensive reparerende kraft fra en hårmaske med letheden og anvendeligheden fra en traditionel balsam. Formuleret med kraftfuld hyaluronsyre og edelweiss blomstekstrakt tilfører den intensiv fugt og næring uden at tynge håret. Produktet genopbygger øjeblikkeligt beskadigede hårfibre, reducerer brud og knækkende hår betydeligt, samtidig med at det danner et beskyttende lag omkring hvert enkelt hårstrå. Dette gør håret modstandsdygtigt over for udefrakommende skadelige faktorer og bevar den smukke blonde farve længere. Håret bliver øjeblikkeligt glat, styrket, blødt og fyldt med naturlig glans.

Specifikationer

Volumen:250ml
Hårtype:Blondt, lysnet og behandlet hår
Konsistens:Let lavendelfarvede mælke-gel med opalglans
Produkttype:Conditioner/treatment
Virkningstid:3-5 minutter
Hovedingredienser:Hyaluronsyre og edelweiss blomstekstrakt

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvordan adskiller Cicaflash sig fra en almindelig balsam?

Cicaflash kombinerer den intensive reparerende kraft fra en hårmaske med letheden fra en balsam, hvilket giver dybere pleje end traditionelle balsamme.

Kan produktet bruges på andet end blondt hår?

Produktet er specielt formuleret til blondt, lysnet og farvet hår, men kan også bruges på behandlet hår generelt for ekstra reparation.

Hvor ofte kan jeg bruge Cicaflash?

Produktet kan bruges ved hver hårvaskning som erstatning for din normale balsam, da det er formuleret til daglig brug.

Tynger produktet håret?

Nej, Cicaflash har en ultralet konsistens der nærer intensivt uden at tynge håret, hvilket gør det ideelt til fint og lysnet hår.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml Intense Fortifying Treatment Lightened Hair

PriceData har fulgt prisen på Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml Intense Fortifying Treatment Lightened Hair i 161 dage. Laveste pris i perioden er 237,43 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 269,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml Intense Fortifying Treatment Lightened Hair. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml Intense Fortifying Treatment Lightened Hair de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026269,25 kr12,75 kr (5%)
30. maj 2026282 kr12,75 kr (5%)
28. maj 2026269,25 kr5,75 kr (2%)
9. maj 2026275 kr10 kr (4%)
21. apr. 2026285 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026288 kr24 kr (9%)
13. apr. 2026264 kr24 kr (8%)
9. apr. 2026288 kr33,87 kr (13%)
8. apr. 2026254,13 kr33,87 kr (12%)
7. apr. 2026288 kr18,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret