Gå til hovedindhold

Keramisk og Effektiv Rustløsner med ´´kuldechok´´ fra Liqui Moly, 300ml

Liqui MolyDele til motorkøretøjerEAN: 4100420028472
Pris fra 66 krtil 96 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Keramisk og Effektiv Rustløsner med ´´kuldechok´´ fra Liqui Moly, 300ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Liqui moly rustløsner keramisk "kuldechok" 300 ml
-31%66 kr
Før 96 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Liqui moly rustløsner keramisk "kuldechok" 300 ml billede

Produktinformation

Rustløsner med keramisk kuldechok Liqui Moly keramisk rustløsner er en spraydåse til fastgroede bolte, møtrikker, skruer og bevægelige metaldele på båd og motor. Den kombinerer kuldechok-effekt med keramiske additiver og er særligt velegnet til demonterin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Liqui Moly
Kategori: Additiver & Rens
EAN: 4100420028472
Varenr.: 53936280207689
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Keramisk og Effektiv Rustløsner med ´´kuldechok´´ fra Liqui Moly, 300ml
69 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Liqui Moly Keramisk Rustløsner 300 ml
73 kr
Til butik
Liqui Moly Keramisk Rustløsner 300 ml billede

Produktinformation

Kom rusten til livs med rustløsner spray fra Liqui Moly.  Rustløsner med keramik og "kuldechok-effekt" som "knækker" rusten. Kulden har ligeledes en krympende virkning på metaldele, hvilket hjælper yderligere med at adskille delene (forbliver ikke krympet, da varme udvider det igen). Indholdet af keramik sørger for en samtidig effektiv smøring og har gode indtrængningsevne. Indeholder 300ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Liqui Moly
Kategori: Oliepumper & Tilbehør
Artikel nr.: 1570769
EAN: 4100420028472
Varenr.: 201735
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Rustløsner , Keramisk med „KULDECHOK” - Super Effektiv rustløsner
79 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Liqui moly rustløsner keramisk "kuldechok" 300 ml - 1570769
96 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keramisk og Effektiv Rustløsner med ´´kuldechok´´ fra Liqui Moly, 300ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keramisk og Effektiv Rustløsner med ´´kuldechok´´ fra Liqui Moly, 300ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk66 kr66 krKøb
2KN-Auto.dk69 kr69 krKøb
3Watski DK73 kr73 krKøb
4Viskerbladet.dk79 kr79 krKøb
5Anyparts96 kr96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keramisk og Effektiv Rustløsner med ´´kuldechok´´ fra Liqui Moly, 300ml

PriceData har fulgt prisen på Keramisk og Effektiv Rustløsner med ´´kuldechok´´ fra Liqui Moly, 300ml i 159 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Keramisk og Effektiv Rustløsner med ´´kuldechok´´ fra Liqui Moly, 300ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Keramisk og Effektiv Rustløsner med ´´kuldechok´´ fra Liqui Moly, 300ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202666 kr3 kr (4%)
28. apr. 202669 kr
27. apr. 202669,55 kr
19. apr. 202669 kr4 kr (6%)
16. apr. 202665 kr4 kr (6%)
28. feb. 202669 kr10 kr (13%)
27. feb. 202679 kr10 kr (14%)
22. feb. 202669 kr10 kr (13%)
21. feb. 202679 kr10 kr (14%)
20. jan. 202669 kr10 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret