Gå til hovedindhold

Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme

KenwoodHjem og haveEAN: 5011423002033
Pris fra 2.538 krtil 5.169 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 2.631 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.467 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2538 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH Køkkenmaskine 7liter 1200W Hvid
2.538 kr
Til butik
Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH Køkkenmaskine 7liter 1200W Hvid billede

Produktinformation

Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Kenwood
Artikel nr.: 0W20011379
EAN: 5011423002033
Varenr.: 1000646042
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme
2.584 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.0
2.815 kr
Til butik
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.0 billede

Produktinformation

Kenwood Titanium Chef Baker Lite KVL65.001WH Vit, Perfekt bakning börjar här. Bakningen blir till en oavbruten glädje med vägning direkt i skålen, en extra bakskål och en delikat knådningsfunktion för lätta maränger och mousser. Du kan dessutom anpassa din egen Chef Baker med de åtta olika färgerna PopTops. Vågen EasyWeigh™, Motor på 1200 W, Huven LightLift, Vågen EasyWeigh™, Sparar tid och minskar stök, Väg ingredienserna direkt i skålen medan du arbetar. Antingen i steg eller varje separat ingrediens. Du kan till och med väga ingredienserna direkt i ett tillbehör som exempelvis en mixer, matberedare eller juicepress. Motor på 1200 W, En kraft som dessutom är smart, Den digitalt styrda motorn anpassar sig smart till allt du gör. Den använder bara kraften som du behöver. Med 1200W effekt direkt till hands blir arbetet med tunga degar och fruktkakor dessutom ännu enklare. Huven LightLift, För den lättaste hanteringen, Med vår unika huv LightLift kan du enkelt lägga till ingredienser i din mix. Bara tryck på öppningsknappen ovanpå huven och skyffla in dem. Det krävs minimal ansträngning. - 1200Watt, - Tål maskindisk, - Gjuten metall, - Degkrok, balllongvisp, K-visp, - Stänkskydd, - 7l.

Produktspecifikationer

Mærke: Kenwood
Kategori: Køkkenassistenter og tilbehør
EAN: 5011423002033
Varenr.: C14102
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Køkkenmaskine Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH, 7 l, 1.200 W, hvid
-3%2.999 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Køkkenmaskine Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH, 7 l, 1.200 W, hvid
-3%3.019 kr
Før 3.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH Køkkenmaskine 7liter 1200W Hvid
3.349 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kenwood Titanium Chef Baker Lite KVL65.001WH
3.855 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Køkkenmaskine Titanium Chef XL KVL65.001
3.911 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stativmixer med 1200W motor, 7L skål
-13%5.169 kr
Før 5.949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.538 kr2.538 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.584 kr2.584 krKøb
3Teknikproffset DK2.815 kr2.894 krKøb
4Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
5Vivas DK3.019 kr3.069 krKøb
6Ultrashop3.349 kr3.349 krKøb
7Komplett DK3.855 kr3.855 krKøb
8Proshop DK3.911 kr3.911 krKøb
9Estore DK5.169 kr5.169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme

PriceData har fulgt prisen på Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme i 155 dage. Laveste pris i perioden er 2.467 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 2.828 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.597 kr.

Den nuværende pris på 2.538 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.538 kr2 kr (0%)
29. maj 20262.540 kr19 kr (1%)
28. maj 20262.559 kr13 kr (1%)
26. maj 20262.572 kr12 kr (0%)
25. maj 20262.584 kr12 kr (0%)
24. maj 20262.596 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.607 kr12 kr (0%)
22. maj 20262.619 kr12 kr (0%)
21. maj 20262.631 kr12 kr (0%)
20. maj 20262.643 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret