Gå til hovedindhold

Kenwood Chef XL Pro KPL9000S Køkkenmaskine 6.7liter 1700W Sølv

KenwoodHjem og haveEAN: 5011423196091
Pris fra 4.211 krtil 6.409 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.198 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.939 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Kenwood Chef XL Pro KPL9000S Køkkenmaskine 6.7liter 1700W Sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4211 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Chef XL Pro KPL9000S - Køkkenmaskine - 1700 W - sølv
4.211 kr
Til butik
Kenwood Chef XL Pro KPL9000S - Køkkenmaskine - 1700 W - sølv billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kenwood
Kategori: Røremaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: 0W20011276
EAN: 5011423196091
Varenr.: 10347744
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kenwood Chef XL Pro KPL9000S Køkkenmaskine 6.7liter 1700W Sølv
4.212 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Køkkenmaskine Chef XL Pro KPL9000S
4.212 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kenwood Köksassisten KPL9000S Chef XL Pro
-24%4.345 kr
Før 5.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Køkkenmaskine Kenwood Chef XL Pro KPL9000S 6,7 l - sølv
4.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Køkkenmaskine Kenwood Chef XL Pro KPL9000S 6,7 l - sølv
4.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kenwood Chef XL Pro KPL9000S Køkkenmaskine 6.7liter 1700W Sølv
4.919 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Chef XL Pro Køkkenmaskine – 1700W, 6,7L rustfri skål
-13%6.409 kr
Før 7.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Chef XL Pro KPL9000S Køkkenmaskine 6.7liter 1700W Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Chef XL Pro KPL9000S Køkkenmaskine 6.7liter 1700W Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.211 kr4.211 krKøb
2CompuMail DK4.212 kr4.212 krKøb
3Proshop DK4.212 kr4.212 krKøb
4Teknikproffset DK4.345 kr4.424 krKøb
5Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
6Vivas DK4.619 kr4.669 krKøb
7Ultrashop4.919 kr4.919 krKøb
8Estore DK6.409 kr6.409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kenwood Chef XL Pro KPL9000S Køkkenmaskine 6.7liter 1700W Sølv

PriceData har fulgt prisen på Kenwood Chef XL Pro KPL9000S Køkkenmaskine 6.7liter 1700W Sølv i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.908 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 4.844 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.213 kr.

Den nuværende pris på 4.211 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Kenwood Chef XL Pro KPL9000S Køkkenmaskine 6.7liter 1700W Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Kenwood Chef XL Pro KPL9000S Køkkenmaskine 6.7liter 1700W Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.211 kr1 kr (0%)
2. jun. 20264.212 kr3 kr (0%)
17. maj 20264.215 kr1 kr (0%)
16. maj 20264.216 kr1 kr (0%)
14. maj 20264.215 kr1 kr (0%)
13. maj 20264.216 kr1 kr (0%)
12. maj 20264.215 kr1 kr (0%)
11. maj 20264.216 kr1 kr (0%)
7. maj 20264.215 kr1 kr (0%)
6. maj 20264.216 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret