Gå til hovedindhold

Kensington USB Port Lock Cable Guard - Square USB port blokker

KensingtonComputerkomponenterEAN: 0085896679158
Pris fra 361 krtil 549 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 331 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Kensington USB Port Lock Cable Guard - Square USB port blokker og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 361 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington USB Port Lock Cable Guard - Square USB port blokker
361 kr
Til butik
Kensington USB Port Lock Cable Guard - Square USB port blokker billede

Produktinformation

Kensington USB Port Lock with Cable Guard - Square - USB port blokker - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K67915WW
EAN: 0085896679158
Varenr.: 989980053
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington USB Port Lock with Cable Guard - Square
373 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Usb Port Lock With Cable Guard
449 kr
Til butik
Kensington Usb Port Lock With Cable Guard billede

Produktinformation

Blokerer USB-porte fysisk for at mindske risikoen for datalækage og tyveri Holder én autoriseret USB-enhed aktiv, mens de tilstødende porte blokeres Flad nøglelås giver enkel og pålidelig kontrol over adgangen til porte Enkeltpakning, 60 g enhed fra Kensington, fremstillet i Taiwan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Sikkerhedslåse
Artikel nr.: K67915WW
EAN: 0085896679158
Varenr.: 5011064984
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington USB Lock W Cable Guard Square
519 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kensington USB-lås med Cable Guard - firkantet
529 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington USB-lås med Cable Guard - firkantet
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington USB Port Lock Cable Guard - Square USB port blokker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington USB Port Lock Cable Guard - Square USB port blokker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK361 kr361 krKøb
2Proshop DK373 kr412 krKøb
3Dustin DK449 kr535,25 krKøb
4Ultrashop519 kr519 krKøb
5Boligcenter DK529 kr529 krKøb
6Vivas DK549 kr628 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington USB Port Lock Cable Guard - Square USB port blokker

PriceData har fulgt prisen på Kensington USB Port Lock Cable Guard - Square USB port blokker i 176 dage. Laveste pris i perioden er 270 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 323 kr.

Den nuværende pris på 361 kr er 12% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Kensington USB Port Lock Cable Guard - Square USB port blokker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Kensington USB Port Lock Cable Guard - Square USB port blokker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026361 kr9 kr (2%)
30. maj 2026370 kr3 kr (1%)
29. maj 2026367 kr6 kr (2%)
25. maj 2026361 kr3 kr (1%)
24. maj 2026364 kr3 kr (1%)
23. maj 2026361 kr9 kr (2%)
22. maj 2026370 kr3 kr (1%)
16. maj 2026367 kr3 kr (1%)
15. maj 2026364 kr3 kr (1%)
13. maj 2026361 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret