Gå til hovedindhold

Kensington SP17 17'' Classic Laptop Sleeve taske

KensingtonKufferter og taskerEAN: 0085896625674
Pris fra 218 krtil 445,94 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 227,94 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 217 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Kensington SP17 17'' Classic Laptop Sleeve taske og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Bæretaske 17" Polyester Sort
218 kr
Til butik
Kensington Bæretaske 17" Polyester Sort billede

Produktinformation

Kensington SP17 17" Classic Sleeve - Bæretaske til notebook - 17" - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K62567US
EAN: 0085896625674
Varenr.: 987690074
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington SP17 17'' Classic Laptop Sleeve taske
219 kr
Til butik
Kensington SP17 17'' Classic Laptop Sleeve taske billede

Produktinformation

Slidstærk taske i klassisk stil, der beskytter din laptop Klassisk taskedesign beskytter din laptop med polstret notebook-rum Lommer på hver side af tasken er ideelle til opbevaring af opladere, kabler og andet tilbehør under rejsen Et forstærket bærehåndtag giver dig mulighed for let at transportere din enhed, mens du reducerer bekymringen for, at den kan blive tabt eller beskadiget Aftagelig polstret skulderstrop giver dig mulighed for at omdanne tasken til et bærbart etui...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Tasker
Artikel nr.: K62567US
EAN: 0085896625674
Varenr.: 2222907
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington SP17 Classic Sleeve 17"
339 kr
Til butik
Kensington SP17 Classic Sleeve 17" billede

Produktinformation

Kensington SP17 Classic Sleeve 17" - K62567US Hold din 17" bærbare computer sikker og stilfuld med Kensington SP17 Classic Sleeve. Denne klassiske sleeve har et slankt design, der let glider ned i hvilken som helst taske, hvilket gør den ideel til både fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Forside
EAN: 0085896625674
Varenr.: 12589
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Computertaske Kensington Sp17 17" Sort
445,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington SP17 17'' Classic Laptop Sleeve taske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington SP17 17'' Classic Laptop Sleeve taske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK218 kr218 krKøb
2Proshop DK219 kr258 krKøb
3Ultrashop339 kr339 krKøb
4Hertels Boresko445,94 kr445,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington SP17 17'' Classic Laptop Sleeve taske

PriceData har fulgt prisen på Kensington SP17 17'' Classic Laptop Sleeve taske i 182 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 218 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Kensington SP17 17'' Classic Laptop Sleeve taske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Kensington SP17 17'' Classic Laptop Sleeve taske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026218 kr1 kr (0%)
23. maj 2026219 kr1 kr (0%)
17. maj 2026218 kr1 kr (0%)
8. maj 2026219 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026218 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026217 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026218 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026217 kr2 kr (1%)
10. mar. 2026219 kr70 kr (47%)
24. feb. 2026149 kr68 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret