Gå til hovedindhold

Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock Sikkerhedskabelslås

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 0085896606031
Pris fra 235 krtil 469 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 213 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock Sikkerhedskabelslås og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 235 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock Sikkerhedskabelslås
235 kr
Til butik
Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock Sikkerhedskabelslås billede

Produktinformation

Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock - Sikkerhedskabelslås - 1.8 m

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K60603WW
EAN: 0085896606031
Varenr.: 996627237
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington Slim NanoSaver ™ kombinationslås til Laptop
283 kr
Til butik
Kensington Slim NanoSaver ™ kombinationslås til Laptop billede

Produktinformation

Slank profil, brede fordele. Tillader ultratynde og 2-i-1 bærbare computere at ligge flade og stabile, det tynde låsehoved hæver ikke din enhed fra overfladen Robust låsehoved og kabel med unikt låseindgreb Bekræftet og testet i henhold til branchens førende standarder inden for drejningsmoment / træk, fremmedværktøj, låsecyklus, korrosion og andre forhold Kulstofstålkabel modstår skæreforsøg og fastgøres til skriveborde, borde og andre fastgørelsespunkter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K60603WW
EAN: 0085896606031
Varenr.: 2908435
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Slim Nanosaver Kombinationslås Til Laptop
-0%336 kr
Før 336,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kensington Slim Nanosaver Kombinationslås Til Laptop billede

Produktinformation

Slankt nanohoved holder ultratynde og 2-i-1 bærbare flade Udvidelige kroge låser i nanosloten for stærk mekanisk forankring 1,8 m kulstålkabel giver fleksibel rækkevidde og modstand mod overklipning Nulstilbar 4-hjulskode med Register & Retrieve reducerer nedetid Fem års garanti og 25-pakninger gør udrulning til større flåder enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Sikkerhedslåse
Artikel nr.: K60603WW
EAN: 0085896606031
Varenr.: 5011281629
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kensington Slim NanoSaver kombinations-låsekabel til laptop
-4%449 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Slim NanoSaver kombinations-låsekabel til laptop
-4%469 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington Slim NanoSaver Combination
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock Sikkerhedskabelslås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock Sikkerhedskabelslås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK235 kr235 krKøb
2Proshop DK283 kr322 krKøb
3Dustin DK336 kr422,25 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Vivas DK469 kr548 krKøb
6Ultrashop469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock Sikkerhedskabelslås

PriceData har fulgt prisen på Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock Sikkerhedskabelslås i 149 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 283 kr.

Den nuværende pris på 235 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock Sikkerhedskabelslås. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Kensington Slim NanoSaver Combination Laptop Lock Sikkerhedskabelslås de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026235 kr12 kr (5%)
26. apr. 2026247 kr21 kr (8%)
23. mar. 2026268 kr55 kr (26%)
6. mar. 2026213 kr10 kr (5%)
19. feb. 2026203 kr65 kr (24%)
1. feb. 2026268 kr55 kr (17%)
26. jan. 2026323 kr22 kr (6%)
16. jan. 2026345 kr2 kr (1%)
15. jan. 2026347 kr34 kr (11%)
14. jan. 2026313 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret