Gå til hovedindhold

Kensington Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning K72480WW Modsvarer: N/A

KensingtonMus og trackballsEAN: 0085896724803
Pris fra 63 krtil 99,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 36,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kensington Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning K72480WW Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning - Mus - Optisk - 3 knapper - Sort
63 kr
Til butik
Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning - Mus - Optisk - 3 knapper - Sort billede

Produktinformation

Den enkle mus. Musens ydre og knapperne er sammensat af 65 % efter-forbruger, genanvendt (PCR) materiale. Behageligt højre- og venstrehåndet design Scrollhjulet understøtter effektiv navigation. Optisk 1000DPI-sensor giver pålidelig musekontrol.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Mus
Artikel nr.: K72480WW
EAN: 0085896724803
Varenr.: 3285053
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Mouse-in-a-Box EQ Optisk Kablet Sort
87 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kensington Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning K72480WW Modsvarer: N/A
99 kr
Til butik
Kensington Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning K72480WW Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Denne Mouse-in-a-Box™ EQ er designet til dem, der værdsætter ydeevne uden at gå på kompromis med bæredygtighed, Musens ydre og knapper er sammensat af minimum 58 % efter-forbruger, genanvendt materiale og med en behageligt rundet form, der imødekommer både venstre- og højrehåndede brugere, Den responsive, optiske 1000DPI-sensor og det praktiske scrollhjul understøtter effektiv navigation i lange sider, 1,8 m (6') kablet USB-A-kabel sikrer pålidelig forbindelse og udelukker behovet for batterier, Den er kompatibel med Windows 7 eller nyere, macOS og ChromeOS, og denne Mouse-in-a-Box™ EQ leveres med 3 års begrænset garanti,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Computermus,Elektronik
EAN: 0085896724803
Varenr.: K72480WW
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington - Eq S Mus Med Ledning (black)
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning K72480WW Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning K72480WW Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK63 kr102 krKøb
2CompuMail DK87 kr87 krKøb
3InkClub DK99 kr99 krKøb
4Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning K72480WW Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Kensington Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning K72480WW Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Kensington Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning K72480WW Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Kensington Kensington Mouse-in-a-Box™ EQ mus med ledning K72480WW Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202663 kr1 kr (2%)
26. maj 202664 kr1 kr (2%)
23. maj 202665 kr2 kr (3%)
19. maj 202663 kr1 kr (2%)
18. maj 202664 kr1 kr (2%)
17. maj 202663 kr2 kr (3%)
15. maj 202665 kr2 kr (3%)
13. maj 202663 kr2 kr (3%)
9. maj 202665 kr2 kr (3%)
5. maj 202663 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret