Gå til hovedindhold

Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 0085896583523
Pris fra 498 krtil 806 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 308 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 482 kr 27. maj

Sammenlign priser på Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington MagPro (16:9) Laptop Privacy Screen Magnetic Strip Notebook privacy-filter
498 kr
Til butik
Kensington MagPro (16:9) Laptop Privacy Screen Magnetic Strip Notebook privacy-filter billede

Produktinformation

Kensington MagPro 14" (16:9) Laptop Privacy Screen with Magnetic Strip - Notebook privacy-filter - aftagelig - magnetisk - 14" - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K58352WW
EAN: 0085896583523
Varenr.: 996029049
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 14" (16: 9) MagPro™ magnetisk skærmfilter til laptops
528 kr
Til butik
Kensington 14" (16: 9) MagPro™ magnetisk skærmfilter til laptops billede

Produktinformation

Privatliv begynder på skærmen Patenteret design inkluderer en slank magnetstrimmel, der muliggør hurtig og nem fastgørelse og fjernelse af skærmfilter Tillader din bærbare computer at lukke og gå i dvaletilstand uden at fjerne filteret fra skærmen. Giver mulighed for uhindret visning, hvilket gør den til en fremragende løsning til tynde rammer eller kant-til-kant-skærme. Begrænset synsvinkel indsnævrer synsfeltet til +/- 30 grader, hvilket hjælper med at holde oplysningerne på din skærm private.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K58352WW
EAN: 0085896583523
Varenr.: 2863330
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A
619 kr
Til butik
Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Det patenterede MagPro ™ magnetiske skærmfilter til bærbare computere 14" (16: 9) tilbyder den bedste beskyttelse af privatlivets fred, Det kan fastgøres og fjernes hurtigt og nemt, samtidig med at din bærbare computer kan lukke og gå i dvaletilstand uden at fjerne den, En ideel løsning til tynde rammer eller kant-til-kant-skærme, Skærmfilter beskytter skærmen mod ridser og skader, samtidig med at den giver privatliv ved at begrænse synsvinklen til +/- 30°, Reducerer skadeligt blåt lys med op til 22%, mindsker blænding og forbedrer klarheden, Vendbar til matte eller blanke visningsmuligheder, Inkluderer antibakteriel renseklud og beskyttelsesetui, der hjælper med at forhindre ridser, når den ikke er i brug,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Ergonomi,Elektronik,Privatliv og sikkerhed,Ergonomi
EAN: 0085896583523
Varenr.: K58352WW
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kensington MagPro skærmfilter
721,65 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro, magnetisk, 14" (16:9)
-19%739 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro, magnetisk, 14" (16:9)
-18%759 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington MagPro Magnetic Privacy 14"
779 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Magpro 14 tommer (16:9) Laptop Privacy Screen With Magnetic Strip 16:9
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK498 kr498 krKøb
2Proshop DK528 kr567 krKøb
3InkClub DK619 kr619 krKøb
4RedOffice Konpap721,65 kr721,65 krKøb
5Boligcenter DK739 kr739 krKøb
6Vivas DK759 kr838 krKøb
7Ultrashop779 kr779 krKøb
8Dustin DK806 kr892,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A i 172 dage. Laveste pris i perioden er 473 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 528 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 522 kr.

Den nuværende pris på 498 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026498 kr16 kr (3%)
27. maj 2026482 kr4 kr (1%)
25. maj 2026486 kr4 kr (1%)
24. maj 2026490 kr8 kr (2%)
23. maj 2026498 kr1 kr (0%)
22. maj 2026499 kr26 kr (5%)
18. maj 2026525 kr3 kr (1%)
15. maj 2026528 kr1 kr (0%)
14. maj 2026527 kr2 kr (0%)
13. maj 2026525 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret