Gå til hovedindhold

Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A

KensingtonComputerkomponenterEAN: 0085896583516
Pris fra 424 krtil 989 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 565 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 424 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 13,3" (16: 9) MagPro™ magnetisk skærmfilter til laptops
424 kr
Til butik
Kensington 13,3" (16: 9) MagPro™ magnetisk skærmfilter til laptops billede

Produktinformation

Privatliv begynder på skærmen Patenteret design inkluderer en slank magnetstrimmel, der muliggør hurtig og nem fastgørelse og fjernelse af skærmfilter Tillader din bærbare computer at lukke og gå i dvaletilstand uden at fjerne filteret fra skærmen. Giver mulighed for uhindret visning, hvilket gør den til en fremragende løsning til tynde rammer eller kant-til-kant-skærme. Begrænset synsvinkel indsnævrer synsfeltet til +/- 30 grader, hvilket hjælper med at holde oplysningerne på din skærm private.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K58351WW
EAN: 0085896583516
Varenr.: 2863326
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington MagPro (16:9) Laptop Privacy Screen Magnetic Strip Notebook privacy-filter
440 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A
549 kr
Til butik
Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Det patenterede MagPro™ magnetiske skærmsfilter til bærbare computere 13,3" (16: 9) tilbyder den bedste beskyttelse af privatlivets fred, Det kan fastgøres og fjernes hurtigt og nemt, samtidig med at din bærbare computer kan lukke og gå i dvaletilstand uden at fjerne den, En ideel løsning til tynde rammer eller kant-til-kant-skærme, Skærmfilter beskytter skærmen mod ridser og skader, samtidig med at den giver privatliv ved at begrænse synsvinklen til +/- 30°, Reducerer skadeligt blåt lys med op til 22%, mindsker blænding og forbedrer klarheden, Vendbar til matte eller blanke visningsmuligheder, Inkluderer antibakteriel renseklud og beskyttelsesetui, der hjælper med at forhindre ridser, når den ikke er i brug,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Ergonomi,Elektronik,Privatliv og sikkerhed,Ergonomi
EAN: 0085896583516
Varenr.: K58351WW
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kensington MagPro skærmfilter
632,84 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington MagPro Magnetic Privacy 13.3"
679 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Magpro 13.3 tommer (16:9) Laptop Privacy Screen With Magnetic Strip 16:9
744 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter til privatliv - Kensington MagPro 13,3" (16:9) magnetisk
969 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter til privatliv - Kensington MagPro 13,3" (16:9) magnetisk
989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK424 kr463 krKøb
2CompuMail DK440 kr440 krKøb
3InkClub DK549 kr549 krKøb
4RedOffice Konpap632,84 kr632,84 krKøb
5Ultrashop679 kr679 krKøb
6Dustin DK744 kr830,25 krKøb
7Boligcenter DK969 kr969 krKøb
8Vivas DK989 kr1.068 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 424 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 486 kr.

Den nuværende pris på 424 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 70 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026424 kr6 kr (1%)
22. maj 2026430 kr10 kr (2%)
21. maj 2026440 kr15 kr (3%)
15. maj 2026455 kr28 kr (6%)
13. maj 2026483 kr3 kr (1%)
12. maj 2026486 kr2 kr (0%)
11. maj 2026484 kr1 kr (0%)
9. maj 2026485 kr1 kr (0%)
7. maj 2026486 kr2 kr (0%)
6. maj 2026488 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret