Gå til hovedindhold

Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Air 15" K58306WW Modsvarer: N/A

KensingtonComputerkomponenterEAN: 0085896583066
Pris fra 552 krtil 1.119 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 567 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 510 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Air 15" K58306WW Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 552 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington Apple MacBook Air 15" (M2, 2023) magnetisk MagPro™ Elite skærmfilter
552 kr
Til butik
Kensington Apple MacBook Air 15" (M2, 2023) magnetisk MagPro™ Elite skærmfilter billede

Produktinformation

Det perfekte privacy-skærmfilter til din Apple MacBook Air. Nem at montere - eller afmontere - på rammen på din MacBook Air med indbyggede magneter. Ingen opsætning og potentielt skadelige klæbemidler er nødvendige. Det slanke design gør det muligt at lukke din MacBook Air helt og sætte den i slumretilstand, mens privacy-skærmfilteret er monteret. Inkluderer også en webcam-åbning for uhindret videokonferenceoplevelse. Visningsvinkel med fokus på beskyttelse af personlige oplysninger indsnævrer visningsfeltet til ±30° for at beskytte oplysningerne på din skærm mod nysgerrige øjne og mindske risikoen for et visuelt databrud på kontoret eller i offentlige omgivelser. Filter til reduktion af blåt lys reducerer overanstrengelse af øjnene og reducerer risikoen for afbrydelser af det naturlige søvnmønster ved at filtrere op til 30 % af skærmens skadelige blå lysstråler væk.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K58306WW
EAN: 0085896583066
Varenr.: 3228542
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skærmfilter Kensington MagPro Elite Privacy Screen Filter for MacBook Air M2 15.3
579 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Air 15" K58306WW Modsvarer: N/A
619 kr
Til butik
Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Air 15" K58306WW Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Det magnetiske MagPro™ Elite privacy-skærmfilter til Apple MacBook Air 15" (M2, 2023), som er designet med exceptionel form, pasform og funktion i tankerne, monteres nemt til rammen på din MacBook Air med indbyggede magneter, og giver mulighed for fuld lukning af enheden og slumretilstandsfunktionalitet, og giver beskyttelse med privacy-skærm i professionel kvalitet, Skærmfiltret indsnævrer visningsfeltet til ±30° for at øge den visuelle sikkerhed og mindske risikoen for visuel hacking, Reduktion af blåt lys bortfiltrerer skadelige stråler fra blåt lys med op til 30 %, hvilket mindsker overanstrengelse af øjnene og reducerer risikoen for forstyrrelse af søvnmønstre, Reversibel skærm inkluderer belægning med lav refleksion for forbedret visningsklarhed, Den ene side har en mat overflade for at mindske skær og spor af fingeraftryk, Den anden side er skinnende og giver en mere klar visning på skærmen, Antiskæroverfladen/den matte overflade er påført en speciel antimikrobiel filmbelægning, der forhindrer skimmel- og bakterievækst, som kan forårsage pletter på og lugt fra filmen, Magneter gør det nemt at montere eller afmontere skærmfilteret efter behov, Ingen upraktiske og potentielt skadelige klæbemidler er nødvendige, Inkluderer to års begrænset garanti,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Ergonomi,Elektronik,Privatliv og sikkerhed,Ergonomi
EAN: 0085896583066
Varenr.: K58306WW
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington MagPro Elite Notebook privacy-filter
700 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington MagPro Elite Privacy Screen
799 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Magpro™ Elite Magnetic Privacy Screen Filter For Apple Macbook Air 15 tommer
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter med privatliv - Kensington MagPro Elite til MacBook Air 15" (M2/M3/M4, 2023+)
1.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter med privatliv - Kensington MagPro Elite til MacBook Air 15" (M2/M3/M4, 2023+)
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Air 15" K58306WW Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Air 15" K58306WW Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK552 kr591 krKøb
2CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb
3InkClub DK619 kr619 krKøb
4CompuMail DK700 kr700 krKøb
5Ultrashop799 kr799 krKøb
6Dustin DK806 kr892,25 krKøb
7Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
8Vivas DK1.119 kr1.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Air 15" K58306WW Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Air 15" K58306WW Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 510 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 691 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 593 kr.

Den nuværende pris på 552 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Air 15" K58306WW Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Air 15" K58306WW Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026552 kr3 kr (1%)
29. maj 2026549 kr7 kr (1%)
28. maj 2026542 kr1 kr (0%)
18. maj 2026541 kr8 kr (1%)
16. maj 2026549 kr2 kr (0%)
15. maj 2026547 kr4 kr (1%)
14. maj 2026543 kr6 kr (1%)
13. maj 2026549 kr3 kr (1%)
11. maj 2026546 kr1 kr (0%)
9. maj 2026547 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret