Gå til hovedindhold

Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming s Håndledsstøtte til tastatur

KensingtonMusemåtterEAN: 0085896527985
Pris fra 219 krtil 453,33 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 234,33 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 203 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming s Håndledsstøtte til tastatur og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming s Håndledsstøtte til tastatur
219 kr
Til butik
Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming s Håndledsstøtte til tastatur billede

Produktinformation

Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming Keyboards - Håndledsstøtte til tastatur - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K52798WW
EAN: 0085896527985
Varenr.: 992258316
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Håndledsstøtte Ergosoft Til Mekanisk Og Gamingtastatur
224 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington ErgoSoft® håndledsstøtte - Mekaniske tastaturer, sort
259 kr
Til butik
Kensington ErgoSoft® håndledsstøtte - Mekaniske tastaturer, sort billede

Produktinformation

Førsteklasses håndledsstøtte til tastaturer med gelpolstring. Optimal komfort og fleksibilitet til arbejde og leg. Ultra blød fornemmelse. - Designet i samarbejde med en ergonom for at give dig optimal komfort gennem korrekt håndledsjustering. - Designet til tastaturer med en fronthøjde på mere end 20 mm - Passer langs tastaturets fulde længde for at give komplet komfort og støtte, mens du skriver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K52798WW
EAN: 0085896527985
Varenr.: 2610317
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington ErgoSoft Wrist Rest for
299 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kensington håndledsstøtte Gel
453,33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming s Håndledsstøtte til tastatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming s Håndledsstøtte til tastatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK219 kr219 krKøb
2Dustin DK224 kr310,25 krKøb
3Proshop DK259 kr298 krKøb
4Ultrashop299 kr299 krKøb
5RedOffice Konpap453,33 kr453,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming s Håndledsstøtte til tastatur

PriceData har fulgt prisen på Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming s Håndledsstøtte til tastatur i 182 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming s Håndledsstøtte til tastatur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Kensington ErgoSoft Wrist Rest for Mechanical & Gaming s Håndledsstøtte til tastatur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026219 kr5 kr (2%)
28. maj 2026214 kr5 kr (2%)
23. maj 2026219 kr5 kr (2%)
22. maj 2026214 kr5 kr (2%)
13. maj 2026219 kr4 kr (2%)
12. maj 2026215 kr5 kr (2%)
9. maj 2026210 kr4 kr (2%)
8. maj 2026214 kr5 kr (2%)
6. maj 2026219 kr15 kr (6%)
25. apr. 2026234 kr24 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret