Gå til hovedindhold

Kensington Duo Gel Wristrest Wave Håndledsstøtte Til Tastatur

KensingtonComputerkomponenterEAN: 0636638006192
Pris fra 185 krtil 249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 1. maj

Sammenlign priser på Kensington Duo Gel Wristrest Wave Håndledsstøtte Til Tastatur og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Duo Gel Wrist Rest Håndledsstøtte til tastatur
185 kr
Til butik
Kensington Duo Gel Wrist Rest Håndledsstøtte til tastatur billede

Produktinformation

Kensington Duo Gel Keyboard Wrist Rest - Håndledsstøtte til tastatur - sort, blå - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 62397
EAN: 0636638006192
Varenr.: 987922467
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington Duo Gel tastatur håndledsstøtte - Blå Grå
185 kr
Til butik
Kensington Duo Gel tastatur håndledsstøtte - Blå Grå billede

Produktinformation

Komfort og støtte, mens du skriver. Holder dine hænder kølige og tørre. Gelpuden matcher håndleddets og håndens naturlige kurve for komfortabel skrivning Ventilationskanalen hjælper med at holde hænderne kølige og tørre Duo: Stilfuld farvekombination i to toner Blød finish, der er let at tørre ren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: 62397
EAN: 0636638006192
Varenr.: 2233577
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Duo Gel Wristrest Wave Håndledsstøtte Til Tastatur
-0%186 kr
Før 186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kensington Duo Gel Wristrest Wave Håndledsstøtte Til Tastatur billede

Produktinformation

Ergonomisk bølgeform understøtter neutral håndledsposition Blød gelkonstruktion aflaster håndleddene og reducerer træthed ved tastearbejde Glat, let at rengøre overflade holder fælles arbejdsområder hygiejniske Holdbar gelkonstruktion giver stabil støtte uden klodset fornemmelse Fås i sort og blå til enhver arbejdsplads...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Håndledsstøtter
Artikel nr.: 62397
EAN: 0636638006192
Varenr.: 5010071445
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington Wristrest Duo Gel
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Duo Gel Wristrest Wave Håndledsstøtte Til Tastatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Duo Gel Wristrest Wave Håndledsstøtte Til Tastatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK185 kr185 krKøb
2Proshop DK185 kr224 krKøb
3Dustin DK186 kr272,25 krKøb
4Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Duo Gel Wristrest Wave Håndledsstøtte Til Tastatur

PriceData har fulgt prisen på Kensington Duo Gel Wristrest Wave Håndledsstøtte Til Tastatur i 183 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Kensington Duo Gel Wristrest Wave Håndledsstøtte Til Tastatur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Kensington Duo Gel Wristrest Wave Håndledsstøtte Til Tastatur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026185 kr5 kr (3%)
26. maj 2026180 kr1 kr (1%)
24. maj 2026181 kr4 kr (2%)
23. maj 2026185 kr5 kr (3%)
22. maj 2026180 kr1 kr (1%)
20. maj 2026179 kr1 kr (1%)
19. maj 2026180 kr7 kr (4%)
18. maj 2026173 kr2 kr (1%)
13. maj 2026175 kr1 kr (1%)
12. maj 2026176 kr19 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret