Gå til hovedindhold

Kensington Computertaske, nylon sort for laptop 15,6" K62562EU Modsvarer: N/A

KensingtonKufferter og taskerEAN: 0085896625629
Pris fra 184 krtil 420,94 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 236,94 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 173 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Kensington Computertaske, nylon sort for laptop 15,6" K62562EU Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington SP10 15.6'' Classic Sleeve
184 kr
Til butik
Kensington SP10 15.6'' Classic Sleeve billede

Produktinformation

Slidstærk taske i klassisk stil, der beskytter din laptop Neoprentaske med høj densitet beskytter og skærmer din laptop eller ultrabook Opbevar din laptop eller ultrabook og tilbehør sikkert i denne taske, der passer til enheder på op til 15,6'' Lommer på hver side er ideelle til opbevaring af opladere og kabler under rejsen Forstærket håndtag gør det nemt at bære din enhed og reducerer risikoen for utilsigtet tab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Tasker
Artikel nr.: K62562EU
EAN: 0085896625629
Varenr.: 2222904
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Bæretaske 15.6" Nylon Sort
187 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kensington Computertaske, nylon sort for laptop 15,6" K62562EU Modsvarer: N/A
209 kr
Til butik
Kensington Computertaske, nylon sort for laptop 15,6" K62562EU Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Teknisk specifikation Produktbeskrivelse: Kensington SP10 15.6” Classic Sleeve – bæretaske til notebook Produkttype: Bæretaske til notebook Farve: Sort Produktmateriale: Nylon Mål (BxDxH): 38.1 cm x 6.4 cm x 32.4 cm Vægt: 408 g Notebook-kompabilitet: 15.6” Egenskaber: Polstret Bærerem: Skulderrem Lokalisering: Europa Producentgaranti: Begrænset livstidsgaranti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Computertasker,Tilbehør computere
EAN: 0085896625629
Varenr.: K62562EU
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Computertaske Kensington Sp10 15,6" Classic Sort
420,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Computertaske, nylon sort for laptop 15,6" K62562EU Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Computertaske, nylon sort for laptop 15,6" K62562EU Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK184 kr223 krKøb
2CompuMail DK187 kr187 krKøb
3InkClub DK209 kr209 krKøb
4Hertels Boresko420,94 kr420,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Computertaske, nylon sort for laptop 15,6" K62562EU Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Kensington Computertaske, nylon sort for laptop 15,6" K62562EU Modsvarer: N/A i 169 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Kensington Computertaske, nylon sort for laptop 15,6" K62562EU Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Kensington Computertaske, nylon sort for laptop 15,6" K62562EU Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026184 kr2 kr (1%)
14. maj 2026186 kr12 kr (7%)
12. maj 2026174 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026173 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026174 kr4 kr (2%)
18. apr. 2026178 kr4 kr (2%)
17. apr. 2026174 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026173 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026174 kr3 kr (2%)
11. apr. 2026177 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret