Gå til hovedindhold

Kensington BlackBelt EQ Beskyttelsescover Sort Hvid Microsoft Surface Pro 10 for Business, Pro 11, Pro 9, Pro 9 for Business, Pro Copilot+ PC (11th

Pris fra 322 krtil 489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315 kr 3. maj

Sammenlign priser på Kensington BlackBelt EQ Beskyttelsescover Sort Hvid Microsoft Surface Pro 10 for Business, Pro 11, Pro 9, Pro 9 for Business, Pro Copilot+ PC (11th og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington BlackBelt EQ Beskyttelsescover Sort Hvid Microsoft Surface Pro 10 for Business, Pro 11, Pro 9, Pro 9 for Business, Pro Copilot+ PC (11th
322 kr
Til butik
Kensington BlackBelt EQ Beskyttelsescover Sort Hvid Microsoft Surface Pro 10 for Business, Pro 11, Pro 9, Pro 9 for Business, Pro Copilot+ PC (11th billede

Produktinformation

Kensington BlackBelt EQ - Bagsidecover til tablet - grov - for Microsoft Surface Pro 9, Pro 9 for Business, Pro 10 for Business, Pro (11th Edition), Pro for Business (11th Edition)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K97503WW
EAN: 0085896975038
Varenr.: 1002936252
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington BlackBelt EQ Rugged Case for
449 kr
Til butik
Kensington BlackBelt EQ Rugged Case for billede

Produktinformation

Kensington BlackBelt EQ Rugged Case Beskyttelse møder funktionalitet med Kensington BlackBelt EQ Rugged Case, varenummer K97503WW. Dette robuste etui er designet specifikt til at beskytte din enhed mod stød, fald og daglig slitage, hvilket gør det ideelt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: skal sorteres
EAN: 0085896975038
Varenr.: 95946
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Blackbelt Eq Robust Case Til Surface Pro 9, 10 Og Surface Pro 13 tommer Hvid, Sort
449 kr
Til butik
Kensington Blackbelt Eq Robust Case Til Surface Pro 9, 10 Og Surface Pro 13 tommer Hvid, Sort billede

Produktinformation

MIL-STD-faldtestet, stød­sikker op til 1,22 m ved daglige tab Integreret håndrem og penneholder forbedrer grebet og giver nem adgang til pennen Understøtter kickstand-tilstand for stabil visning og behagelig skrivning Slankt, let cover holder porte, kamera og knapper let tilgængelige Kompatibel med Surface Pro 9, 10 og 13"...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Tasker
Artikel nr.: K97503WW
EAN: 0085896975038
Varenr.: 5020056325
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kensington BlackBelt etui til Surface Pro 9/10/11
469 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington BlackBelt etui til Surface Pro 9/10/11
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington BlackBelt EQ Beskyttelsescover Sort Hvid Microsoft Surface Pro 10 for Business, Pro 11, Pro 9, Pro 9 for Business, Pro Copilot+ PC (11th koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington BlackBelt EQ Beskyttelsescover Sort Hvid Microsoft Surface Pro 10 for Business, Pro 11, Pro 9, Pro 9 for Business, Pro Copilot+ PC (11th koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK322 kr322 krKøb
2Ultrashop449 kr449 krKøb
3Dustin DK449 kr535,25 krKøb
4Boligcenter DK469 kr469 krKøb
5Vivas DK489 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington BlackBelt EQ Beskyttelsescover Sort Hvid Microsoft Surface Pro 10 for Business, Pro 11, Pro 9, Pro 9 for Business, Pro Copilot+ PC (11th

PriceData har fulgt prisen på Kensington BlackBelt EQ Beskyttelsescover Sort Hvid Microsoft Surface Pro 10 for Business, Pro 11, Pro 9, Pro 9 for Business, Pro Copilot+ PC (11th i 185 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Kensington BlackBelt EQ Beskyttelsescover Sort Hvid Microsoft Surface Pro 10 for Business, Pro 11, Pro 9, Pro 9 for Business, Pro Copilot+ PC (11th. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Kensington BlackBelt EQ Beskyttelsescover Sort Hvid Microsoft Surface Pro 10 for Business, Pro 11, Pro 9, Pro 9 for Business, Pro Copilot+ PC (11th de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026322 kr3 kr (1%)
26. maj 2026325 kr3 kr (1%)
24. maj 2026322 kr1 kr (0%)
23. maj 2026323 kr4 kr (1%)
22. maj 2026327 kr2 kr (1%)
16. maj 2026325 kr3 kr (1%)
15. maj 2026322 kr3 kr (1%)
12. maj 2026325 kr3 kr (1%)
11. maj 2026322 kr3 kr (1%)
9. maj 2026325 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret