Gå til hovedindhold

Barbie Dukke - 30 cm - Fashionista Ken Ombre Tank

BarbieLegetøjEAN: 0194735255719
Pris fra 80,63 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 78,37 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Barbie Dukke - 30 cm - Fashionista Ken Ombre Tank og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80.63 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbie Fashionista Ken Ombre Tank
80,63 kr
Til butik
Barbie Fashionista Ken Ombre Tank billede

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Modedukker
Farve: 1
Artikel nr.: 960-2507
EAN: 0194735255719
Varenr.: 21705922
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbie Fashionista Ken Ombre Tank
119 kr
Til butik
Barbie Fashionista Ken Ombre Tank billede

Produktinformation

Barbie og Ken Fashionistas-dukkerne hylder diversitet og tilbyder uendelige muligheder for historiefortælling og modeeventyr. Med denne inkluderende kollektion kan børn se, hvor sjovt det er at udtrykke sin personlighed gennem sin stil! Barbie og Ken Fashionistas er en ideel gave til modeelskende børn overalt. Sælges hver for sig og så længe lager haves. Dukkerne kan ikke stå af sig selv. Farver og mønstre kan afvige fra det viste.

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: HYV00
EAN: 0194735255719
Varenr.: 3336020
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbie Fashionista Ken Ombre Tank - (960-2507)
125 kr
Til butik
Barbie Fashionista Ken Ombre Tank - (960-2507) billede

Produktinformation

Træd ind i en verden af stil og kreativitet med, Barbie Fashionista Ken Ombre Tank, -dukken, hvor mode møder sjov på den mest livlige måde! Denne Ken-dukke er en del af den berømte Barbie Fashionistas-linje, en kollektion, der omfavner mangfoldighed og opfordrer børn til at udforske deres egen unikke stilsans. Denne Ken-dukke er perfekt til børn, der elsker mode og historiefortælling, og den er klar til at inspirere til utallige eventyr. Udtryk din stil: Ken Ombre Tank-dukken har en trendy ombre-tanktop, der viser en cool farvegradient, hvilket gør ham til en opsigtsvækkende tilføjelse til enhver dukkesamling. Hans outfit fuldendes med et par stilfulde shorts og matchende sko, så han er klar til enhver lejlighed, uanset om det er en afslappet dag ude eller en sjov fest. Uendelige muligheder: Med Barbie Fashionistas-kollektionen kan børn mikse og matche outfits for at skabe nye looks, hvilket fremmer kreativitet og selvudfoldelse. Denne Ken-dukke er designet til at supplere andre dukker i serien, hvilket giver mulighed for en mangfoldig og inkluderende legeoplevelse, der afspejler den virkelige verden. Perfekt gave: Uanset om det er fødselsdag, ferie eller bare fordi, så er Ken Ombre Tank-dukken en fremragende gave til modeglade børn. Det er en vidunderlig måde at opmuntre til fantasifuld leg og hjælpe børn med at udvikle deres evner til at fortælle historier, når de skaber nye eventyr for Ken og hans venner. Kvalitet og sikkerhed: Denne Ken-dukke er fremstillet med omhu af materialer af høj kvalitet for at sikre holdbarhed og langvarig leg. Selv om dukken ikke kan stå alene, er den designet til at være nem at håndtere for små hænder, hvilket gør den til et sikkert og sjovt stykke legetøj for børn. Saml dem alle sammen: Hver Barbie Fashionista-dukke sælges separat og tilbyder en bred vifte af stilarter og personligheder, der kan udforskes. Der er en Fashionista-dukke til alle, fra dristige prints til smarte accessories, så det er nemt at opbygge en mangfoldig og spændende samling. Lad dit barns fantasi få frit løb med Barbie Fashionista Ken Ombre Tank-dukken, hvor hver dag er en ny mulighed for at udforske en verden af mode og sjov!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Docks og tilbehør
EAN: 0194735255719
Varenr.: D21867
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Barbie Dukke - 30 cm - Fashionista Ken Ombre Tank
129,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Barbie Fashionista Ken Ombre Tanktop
129,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ken Fashionista-dukke, ombre-top og jeanshortssæt
-16%159 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Dukke - 30 cm - Fashionista Ken Ombre Tank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Dukke - 30 cm - Fashionista Ken Ombre Tank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK80,63 kr119,63 krKøb
2Proshop DK119 kr158 krKøb
3Teknikproffset DK125 kr174 krKøb
4Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
5Eurotoys129,95 kr129,95 krKøb
6Estore DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbie Dukke - 30 cm - Fashionista Ken Ombre Tank

PriceData har fulgt prisen på Barbie Dukke - 30 cm - Fashionista Ken Ombre Tank i 171 dage. Laveste pris i perioden er 80,63 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 80,63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Barbie Dukke - 30 cm - Fashionista Ken Ombre Tank. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Barbie Dukke - 30 cm - Fashionista Ken Ombre Tank de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202680,63 kr3,83 kr (5%)
1. maj 202684,46 kr12,54 kr (13%)
30. apr. 202697 kr21 kr (18%)
27. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026119 kr33 kr (38%)
22. apr. 202686 kr28 kr (25%)
20. apr. 2026114 kr25 kr (28%)
5. apr. 202689 kr1 kr (1%)
28. mar. 202690 kr4 kr (4%)
18. mar. 202694 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret