Gå til hovedindhold

KEMA Metalklene MA-4000 500ml spray kraftig industriel affedter oplrser olie, voks, tjcre silicone, fernisser og harpikser

KemaRedskaberEAN: 5709894131450
Pris fra 162,74 krtil 242,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 79,76 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 24. mar.

Sammenlign priser på KEMA Metalklene MA-4000 500ml spray kraftig industriel affedter oplrser olie, voks, tjcre silicone, fernisser og harpikser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162.74 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kema Metal-Klene MA-4000 400ml
-25%162,74 kr
Før 216,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kema Metal-Klene MA-4000 400ml billede

Produktinformation

MA-4000 fremstår som en højt specialiseret industrirenser, der er udviklet til effektivt at fjerne en bred palette af stædige forurenende stoffer fra diverse industrielle omgivelser. Dette avancerede rengøringsmiddel er særligt effektivt mod en række svær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kema
Kategori: Spraydåser
EAN: 5709894131450
Varenr.: 465323
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KEMA Metalklene MA-4000 500ml spray kraftig industriel affedter oplrser olie, voks, tjcre silicone, fernisser og harpikser
167 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kema Metal-Klene MA-4000 UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1 500ml spray
167 kr
Til butik
Kema Metal-Klene MA-4000 UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1 500ml spray billede

Produktinformation

MA-4000 er en kraftigt industriel affedter , der hurtigt opløser de fleste olier, vokser, tjærer, asfalter, fernisser, siliconer og harpikser. Ved normale renseprocesser skader MA-4000 ikke metaller, glas, murværk, gummier og en lang række plastvarer. MA-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Special rengøring
EAN: 5709894131450
Varenr.: 232425
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Metalklene Ma-4000 400Ml
227,26 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Metalklene ma-4000 400ml
233,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kema Metal-Klene MA-4000 UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1 500ml spray
242,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KEMA Metalklene MA-4000 500ml spray kraftig industriel affedter oplrser olie, voks, tjcre silicone, fernisser og harpikser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KEMA Metalklene MA-4000 500ml spray kraftig industriel affedter oplrser olie, voks, tjcre silicone, fernisser og harpikser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk162,74 kr162,74 krKøb
2CS MEGASTORE DK167 kr206 krKøb
3Elvvs.dk167 kr167 krKøb
4Billigelogvvs.dk227,26 kr227,26 krKøb
5MaintainIt233,75 kr233,75 krKøb
6vvsfittings.dk242,5 kr242,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KEMA Metalklene MA-4000 500ml spray kraftig industriel affedter oplrser olie, voks, tjcre silicone, fernisser og harpikser

PriceData har fulgt prisen på KEMA Metalklene MA-4000 500ml spray kraftig industriel affedter oplrser olie, voks, tjcre silicone, fernisser og harpikser i 177 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 183,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 162,74 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for KEMA Metalklene MA-4000 500ml spray kraftig industriel affedter oplrser olie, voks, tjcre silicone, fernisser og harpikser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for KEMA Metalklene MA-4000 500ml spray kraftig industriel affedter oplrser olie, voks, tjcre silicone, fernisser og harpikser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026162,74 kr4,26 kr (3%)
30. maj 2026167 kr4,26 kr (3%)
23. maj 2026162,74 kr4,26 kr (3%)
22. maj 2026167 kr4,26 kr (3%)
15. maj 2026162,74 kr4,26 kr (3%)
14. maj 2026167 kr4,26 kr (3%)
2. maj 2026162,74 kr4,26 kr (3%)
1. maj 2026167 kr4,26 kr (3%)
18. apr. 2026162,74 kr21,24 kr (12%)
17. apr. 2026183,98 kr21,24 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret