Gå til hovedindhold

Kema kontaktrens EL-K80S - UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1

KemaRedskaberEAN: 5709894115351
Pris fra 241 krtil 320 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Kema kontaktrens EL-K80S - UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 241 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kema kontaktrens EL-K80S UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1
241 kr
Til butik
Kema kontaktrens EL-K80S UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1 billede

Produktinformation

Fedtopløsende rense- og smøremiddel, der er skånsomt overfor plastmaterialer. Løsner uden risiko gammelt fedt, olie, overfladesnavs og fremmedlegemer på alt mekanisk/elektronisk udstyr, så som præcisionsautomatik, kontakter, mekaniske komponenter, stik, k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Special rengøring
EAN: 5709894115351
Varenr.: 232422
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kema kontaktrens med smøring EL-K80S
249 kr
Til butik
Kema kontaktrens med smøring EL-K80S billede

Produktinformation

EL-K80S renser samt smører og beskytter. Opløser fedt, olie, overfladesnavs og andre fremmedlegemer. Velegnet til mekaniske / elektroniske komponenter. For eksempel kontakter, præcisionsautomatik, koblinger og stik. Skånsom overfor kunststof, plastik og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kema
Kategori: Smøre- og rensemidler
EAN: 5709894115351
Varenr.: 4333292
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kema kontaktrens EL-K80S - UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1
249 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kema kontaktrens EL-K80S spray 400ml
251,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTAKTRENS EL-K80S SMØR. 400ML
267,53 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontaktrens el-k80s smør. 400ml
292,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kema kontaktrens EL-K80S UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1
320 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kema kontaktrens EL-K80S - UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kema kontaktrens EL-K80S - UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk241 kr241 krKøb
2Specialbutikken249 kr249 krKøb
3CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb
4Globaltools.dk251,25 kr251,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN267,53 kr267,53 krKøb
6MaintainIt292,5 kr292,5 krKøb
7vvsfittings.dk320 kr320 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kema kontaktrens EL-K80S - UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1

PriceData har fulgt prisen på Kema kontaktrens EL-K80S - UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 211 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 241 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 241 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Kema kontaktrens EL-K80S - UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Kema kontaktrens EL-K80S - UN 1950 Aerosoler, Brandfarlige 2.1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026241 kr4 kr (2%)
10. apr. 2026237 kr3 kr (1%)
3. apr. 2026234 kr5 kr (2%)
20. mar. 2026229 kr7 kr (3%)
19. mar. 2026236 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026235 kr6 kr (3%)
13. mar. 2026229 kr4 kr (2%)
9. mar. 2026225 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026224 kr3 kr (1%)
20. feb. 2026221 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret