Gå til hovedindhold

Kema KemKote RG-1100 Regular Grade Never-Seez RG-1100 Regular Grade Montagep 500 gr MSDS/261101

KemaRedskaberEAN: 5709894012049
Pris fra 248,75 krtil 486,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 237,5 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kema KemKote RG-1100 Regular Grade Never-Seez RG-1100 Regular Grade Montagep 500 gr MSDS/261101 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kema montagepasta RG-1100 500g
-35%248,75 kr
Før 381,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kema montagepasta RG-1100 500g billede

Produktinformation

Dette innovative produkt er en montagepasta udviklet til at modstå ekstremt høje temperaturer. Dens primære formål er at forebygge korrosion, svejsning og sammensmeltning i kritiske samlinger, hvilket gør den uundværlig i mange industrielle anvendelser. M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kema
Kategori: Smøremidler
EAN: 5709894012049
Varenr.: 465307
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KemKote RG-1100 Regular Grade - Never-Seez Montagep 500 gr MSDS/261101 - UN3077 III
342 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Never-Seez Aluminiumsfedt RG-1100, 500 g, Regular Grade
354 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kema KemKote RG-1100 Regular Grade Never-Seez RG-1100 Regular Grade Montagep 500 gr MSDS/261101
361 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kema KemKote RG-1100 Regular Grade Never-Seez RG-1100 Regular Grade Montagep 500 gr MSDS/261101
486,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kema KemKote RG-1100 Regular Grade Never-Seez RG-1100 Regular Grade Montagep 500 gr MSDS/261101 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kema KemKote RG-1100 Regular Grade Never-Seez RG-1100 Regular Grade Montagep 500 gr MSDS/261101 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk248,75 kr248,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK342 kr381 krKøb
3WATTOO.DK354 kr354 krKøb
4Elvvs.dk361 kr361 krKøb
5vvsfittings.dk486,25 kr486,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kema KemKote RG-1100 Regular Grade Never-Seez RG-1100 Regular Grade Montagep 500 gr MSDS/261101

PriceData har fulgt prisen på Kema KemKote RG-1100 Regular Grade Never-Seez RG-1100 Regular Grade Montagep 500 gr MSDS/261101 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 248,75 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 248,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Kema KemKote RG-1100 Regular Grade Never-Seez RG-1100 Regular Grade Montagep 500 gr MSDS/261101. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Kema KemKote RG-1100 Regular Grade Never-Seez RG-1100 Regular Grade Montagep 500 gr MSDS/261101 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026248,75 kr93,25 kr (27%)
30. maj 2026342 kr93,25 kr (37%)
23. maj 2026248,75 kr93,25 kr (27%)
22. maj 2026342 kr93,25 kr (37%)
15. maj 2026248,75 kr92,25 kr (27%)
14. maj 2026341 kr92,25 kr (37%)
2. maj 2026248,75 kr81,25 kr (25%)
1. maj 2026330 kr81,25 kr (33%)
18. apr. 2026248,75 kr104,25 kr (30%)
17. apr. 2026353 kr104,25 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret