Gå til hovedindhold

Bahco KE18-01 18mm bræk-af kniv med komfortabelt ERGO greb

BahcoRedskaberEAN: 7314150196937
Pris fra 88,55 krtil 151,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 62,7 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86,55 kr 7. maj

Sammenlign priser på KE18-01 18mm bræk-af kniv med komfortabelt ERGO greb og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88.55 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KE18-01 18mm bræk-af kniv med komfortabelt ERGO greb
88,55 kr
Til butik
KE18-01 18mm bræk-af kniv med komfortabelt ERGO greb billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Knive
Farve: 1
Artikel nr.: KE18-01
EAN: 7314150196937
Varenr.: 1295049
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KNIV ERGO BRÆK-AF KNIV 18 MM
90,15 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kniv Ergo Bræk-af Kniv 18 Mm
96 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kniv ergo bræk-af kniv 18 mm
98,75 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ergo hobbykniv KE18-01
-37%105,31 kr
Før 166,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGO Hobbykniv
151,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KE18-01 18mm bræk-af kniv med komfortabelt ERGO greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KE18-01 18mm bræk-af kniv med komfortabelt ERGO greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88,55 kr127,55 krKøb
2EL-GROSSISTEN90,15 kr90,15 krKøb
3Elvvs.dk96 kr96 krKøb
4MaintainIt98,75 kr98,75 krKøb
5Globaltools.dk105,31 kr105,31 krKøb
6Specialbutikken151,25 kr151,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KE18-01 18mm bræk-af kniv med komfortabelt ERGO greb

PriceData har fulgt prisen på KE18-01 18mm bræk-af kniv med komfortabelt ERGO greb i 171 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 88,55 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for KE18-01 18mm bræk-af kniv med komfortabelt ERGO greb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for KE18-01 18mm bræk-af kniv med komfortabelt ERGO greb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202688,55 kr1,6 kr (2%)
20. maj 202690,15 kr1,6 kr (2%)
12. maj 202688,55 kr1,6 kr (2%)
9. maj 202690,15 kr3,6 kr (4%)
7. maj 202686,55 kr7,45 kr (8%)
6. maj 202694 kr7,45 kr (9%)
21. mar. 202686,55 kr5,45 kr (6%)
20. mar. 202692 kr5,45 kr (6%)
17. mar. 202686,55 kr5,45 kr (6%)
16. mar. 202692 kr5,45 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret