Gå til hovedindhold

Kawa ziarnista illy Arabica Selection Brasile 250 g

illyDrikkevarerEAN: 8003753214887
Pris fra 55 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kawa ziarnista illy Arabica Selection Brasile 250 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Illy Arabica Selection Brasile 250g - kaffebønner
55 kr
Til butik
Illy Arabica Selection Brasile 250g - kaffebønner billede

Produktspecifikationer

Mærke: Illy
Kategori: Kaffe & Kaffebønner
Farve: 1
Artikel nr.: A116
EAN: 8003753214887
Varenr.: 21451217
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
illy Arabica Selection Brazil beans 250 g
62 kr
Til butik
illy Arabica Selection Brazil beans 250 g billede

Produktinformation

Illy blendet består af 9 forskellige sorter Arabica-bønner af den fineste kvalitet. "Arabica Selection" er en produktlinje skabt for at promovere de enkelte sorter i illy-blendet og fremhæve deres smagsprofiler.illy's Brasile Cerrado Mineiro kaffe er certificeret i henhold til regenagri®, som er standarderne for regenerativt landbrug: En revolutionerende tilgang til bæredygtig kaffeproduktion. Kaffebønnerne stammer fra kaffefarme i Brasilien, der følger strenge regenerative landbrugsprincipper; en metode der genopretter jordens frugtbarhed, biodiversitet og naturlige kredsløb.Illy's Brasile Cerrado Mineiro kaffe repræsenterer et skift mod mere ansvarlige landbrugspraksisser, der arbejder med naturen for at genoprette og forbedre økosystemerne.

Produktspecifikationer

Mærke: illy
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: 7095
EAN: 8003753214887
Varenr.: 3403653
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Illy Brazil Kaffebønner 250g
89 kr
Til butik
Illy Brazil Kaffebønner 250g billede

Produktinformation

Opdag fyldige og sødmefulde smagsnuancer med Illy BrazilIlly Brazil kaffebønner 250g bringer dig den rige og karakteristiske smag fra Brasiliens solrige kaffefarme. Disse 100 % arabicabønner er omhyggeligt udvalgt for deres naturlige sødme og runde fylde,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Illy
Kategori: Höstrea
EAN: 8003753214887
Varenr.: 1418722
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kawa ziarnista illy Arabica Selection Brasile 250 g
93 kr
Til butik
Gå til Jatak.com
TrustScore 0 ud af 50,0
Brazil Hele Kaffebønner 250g
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kawa ziarnista illy Arabica Selection Brasile 250 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kawa ziarnista illy Arabica Selection Brasile 250 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK55 kr94 krKøb
2Proshop DK62 kr101 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør89 kr89 krKøb
4CompuMail DK93 kr93 krKøb
5Jatak.com99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kawa ziarnista illy Arabica Selection Brasile 250 g

PriceData har fulgt prisen på Kawa ziarnista illy Arabica Selection Brasile 250 g i 169 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Kawa ziarnista illy Arabica Selection Brasile 250 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Kawa ziarnista illy Arabica Selection Brasile 250 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202655 kr17 kr (24%)
31. mar. 202672 kr5 kr (7%)
12. feb. 202667 kr5 kr (7%)
11. jan. 202672 kr2 kr (3%)
10. jan. 202674 kr25 kr (25%)
7. jan. 202699 kr25 kr (34%)
21. dec. 202574 kr3 kr (4%)
19. dec. 202571 kr4 kr (6%)
18. dec. 202567 kr5,66 kr (9%)
17. dec. 202561,34 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret