Gå til hovedindhold

creativ company Kavalet Til Ler Og Keramik - Med Drejefod - 30 Cm

creativ companyHåndarbejde og hobbyEAN: 5707167036334
Pris fra 469,95 krtil 619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 149,05 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 459,95 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Kavalet Til Ler Og Keramik - Med Drejefod - 30 Cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kavalet Til Ler Og Keramik - Med Drejefod - 30 Cm
469,95 kr
Til butik
Kavalet Til Ler Og Keramik - Med Drejefod - 30 Cm billede

Produktinformation

Prøv kræfter med formkunsten med denne fine kavalet til ler og keramik. Kavaletten kommer med en...

Produktspecifikationer

Kategori: kreativ hobby|ler og tilbehør|kavaletter
EAN: 5707167036334
Varenr.: 568599
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creativ Company Pottery Wheel ⌀30 cm
471 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DIY Kit Drejeskive til keramik 30 cm (10301)
493 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kavalet, 30 cm, 1 stk.
-29%618,75 kr
Før 873,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Keramik Drejeskive, diam. 30 cm, 1stk.
-6%619 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kavalet Til Ler Og Keramik - Med Drejefod - 30 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kavalet Til Ler Og Keramik - Med Drejefod - 30 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk469,95 kr469,95 krKøb
2Proshop DK471 kr510 krKøb
3Teknikproffset DK493 kr552 krKøb
4Nova Nordic A/S618,75 kr618,75 krKøb
5Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kavalet Til Ler Og Keramik - Med Drejefod - 30 Cm

PriceData har fulgt prisen på Kavalet Til Ler Og Keramik - Med Drejefod - 30 Cm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 393 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 500 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 465 kr.

Den nuværende pris på 469,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Kavalet Til Ler Og Keramik - Med Drejefod - 30 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Kavalet Til Ler Og Keramik - Med Drejefod - 30 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026469,95 kr1,05 kr (0%)
28. maj 2026471 kr1,05 kr (0%)
27. maj 2026469,95 kr1,05 kr (0%)
20. maj 2026471 kr9 kr (2%)
12. maj 2026480 kr10,05 kr (2%)
6. maj 2026469,95 kr1,05 kr (0%)
2. maj 2026471 kr24 kr (5%)
23. apr. 2026495 kr25,05 kr (5%)
21. apr. 2026469,95 kr1,05 kr (0%)
18. apr. 2026471 kr1,05 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret