Gå til hovedindhold

Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB | Høreværn | Hjelmhøreværn | SNR 29 dB

KaskSikkerhedshandskerEAN: 8057099141178
Pris fra 379,95 krtil 706 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 326,05 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB | Høreværn | Hjelmhøreværn | SNR 29 dB og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB | Høreværn | Hjelmhøreværn | SNR 29 dB
379,95 kr
Til butik
Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB | Høreværn | Hjelmhøreværn | SNR 29 dB billede

Produktinformation

Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB er det perfekte valg til industrielle miljøer med et middel-højt støjniveau. Denne hjelm er specielt designet til at beskytte dine ører mod støj og samtidig give dig optimal kom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: Høreværn
EAN: 8057099141178
Varenr.: 47591752565073
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Høreværn SC2 Kask t/hjelm
706 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB | Høreværn | Hjelmhøreværn | SNR 29 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB | Høreværn | Hjelmhøreværn | SNR 29 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten379,95 kr379,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK706 kr745 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB | Høreværn | Hjelmhøreværn | SNR 29 dB

PriceData har fulgt prisen på Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB | Høreværn | Hjelmhøreværn | SNR 29 dB i 153 dage. Laveste pris i perioden er 372,5 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 781 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 495 kr.

Den nuværende pris på 379,95 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB | Høreværn | Hjelmhøreværn | SNR 29 dB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Kask SC2 Gul - Hjelmhøreværn SNR 29 dB | Høreværn | Hjelmhøreværn | SNR 29 dB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026379,95 kr221,05 kr (37%)
24. maj 2026601 kr221,05 kr (58%)
21. maj 2026379,95 kr221,05 kr (37%)
19. maj 2026601 kr221,05 kr (58%)
18. maj 2026379,95 kr221,05 kr (37%)
16. maj 2026601 kr221,05 kr (58%)
12. maj 2026379,95 kr221,05 kr (37%)
11. maj 2026601 kr221,05 kr (58%)
4. maj 2026379,95 kr221,05 kr (37%)
3. maj 2026601 kr221,05 kr (58%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret