Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Jeans Jeans Urban Pink Woman Eau de Parfum 100 ml

Pris fra 224,95 krtil 480 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 255,05 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Jeans Jeans Urban Pink Woman Eau de Parfum 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Jeans Urban Pink Eau de Parfum - 100 ml
-51%224,95 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld - Jeans Urban Pink Eau de Parfum - 100 ml billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink Eau de Parfum 100 ml (EDP)

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til kvinder
Farve: Lyserød (Pink)
Størrelse: 100 ml
EAN: 3386460160193
Varenr.: 3386460160193
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink Woman Eau De Parfum 100ml
-40%257 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Karl Jeans Urban Pink EDP 100 ml
-25%337,5 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld Karl Jeans Urban Pink EDP 100 ml billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Karl Jeans Urban Pink EDP er en duft, der emmer af ungdommelig energi og selvtillid. Den åbner med en forfriskende eksplosion af bergamot, der straks vækker sanserne og efterlader et livligt og sprudlende førstehåndsindtryk. I hjertet folde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3386460160193
Varenr.: 116503
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Jeans Jeans Urban Pink Woman Eau de Parfum 100 ml
450 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink Woman Eau de Parfum - 100 ml
480 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Jeans Jeans Urban Pink Woman Eau de Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Jeans Jeans Urban Pink Woman Eau de Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk224,95 kr224,95 krKøb
2Cocopanda DK257 kr257 krKøb
3NiceHair.dk337,5 kr337,5 krKøb
4Lyko DK450 kr450 krKøb
5NordicFeel DK480 kr480 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Jeans Jeans Urban Pink Woman Eau de Parfum 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Jeans Jeans Urban Pink Woman Eau de Parfum 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 224,95 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Karl Lagerfeld Jeans Jeans Urban Pink Woman Eau de Parfum 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Karl Lagerfeld Jeans Jeans Urban Pink Woman Eau de Parfum 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026224,95 kr32,05 kr (12%)
23. maj 2026257 kr32,05 kr (14%)
20. apr. 2026224,95 kr54,74 kr (20%)
19. apr. 2026279,69 kr54,74 kr (24%)
16. apr. 2026224,95 kr
16. feb. 2026225 kr
8. feb. 2026224,95 kr32,62 kr (13%)
7. feb. 2026257,57 kr32,62 kr (15%)
5. feb. 2026224,95 kr96,8 kr (30%)
4. feb. 2026321,75 kr96,8 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret