Gå til hovedindhold

KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½ rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022

KarfaSanitetEAN: 5705896020358
Pris fra 18 krtil 27,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 9,5 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½ rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Karfa rosetbsning, gr ABS, 22 mm, 1/2"
18 kr
Til butik
Karfa rosetbsning, gr ABS, 22 mm, 1/2" billede

Produktspecifikationer

Mærke: Karfa
Kategori: WATTOO.DK Mrker Karfa
EAN: 5705896020358
Varenr.: 015500022
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rosetbøsning Abs 22mm
19 kr
Til butik
Rosetbøsning Abs 22mm billede

Produktinformation

KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½" rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022 Ønskes at brandsikre gennemføringen jf BR18 kan bøsningsrøret betrækkes med Karfa Brand-Luk 499000.222

Produktspecifikationer

Mærke: Karfa
Kategori: Pak bøsninger
EAN: 5705896020358
Varenr.: 365233
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rosetbøsning Grå Abs Til 22Mm / ½"
22,17 kr
Til butik
Rosetbøsning Grå Abs Til 22Mm / ½" billede

Produktinformation

KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½" rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022 Ønskes at brandsikre gennemføringen jf BR18 kan bøsningsrøret betrækkes med Karfa Brand-Luk 499000.222 Rosetbøsning

Produktspecifikationer

Mærke: Karfa
Kategori: Plumbing Fittings & Supports
EAN: 5705896020358
Varenr.: 8014848262466
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rosetbøsning grå abs til 22mm / ½"
22,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½ rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022
23,04 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karfa Rosetbøsning karfa uden kp 1/2
27 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Karfa rosetbøsning 1/2'' - 22 mm, grå ABS. Uden dækkappe
27,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½ rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½ rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK18 kr18 krKøb
2Elvvs.dk19 kr19 krKøb
3Billigelogvvs.dk22,17 kr22,17 krKøb
4MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
5CS MEGASTORE DK23,04 kr62,04 krKøb
6Proshop DK27 kr66 krKøb
7vvsfittings.dk27,5 kr27,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½ rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022

PriceData har fulgt prisen på KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½ rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022 i 163 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½ rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for KARFA Rosetbøsning ABS plast. T gennemf af 22 mm/ ½ rør. Kombineres med pakning 015520022 og passer med bøsningsrør 015546/47/49.022 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202618 kr1 kr (5%)
27. maj 202619 kr1 kr (5%)
19. feb. 202620 kr3 kr (18%)
6. feb. 202617 kr3 kr (15%)
5. feb. 202620 kr3 kr (18%)
24. dec. 202517 kr4 kr (19%)
23. dec. 202521 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret