Gå til hovedindhold

Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/018

KarfaSanitetEAN: 5705896023694
Pris fra 19 krtil 26,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 7,25 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/018 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bøsn.rør 300 18mm Abs
19 kr
Til butik
Bøsn.rør 300 18mm Abs billede

Produktinformation

Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/0118 Ønskes at brandsikre gennemføringen jf BR18 kan bøsningsrøret betrækkes med Karfa Brand-Luk 499000.218

Produktspecifikationer

Mærke: Karfa
Kategori: Pak bøsninger
EAN: 5705896023694
Varenr.: 365236
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøsningrør 300 18Mm Abs T 15/18Mm & 3/8"
20,38 kr
Til butik
Bøsningrør 300 18Mm Abs T 15/18Mm & 3/8" billede

Produktinformation

Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/0118 Ønskes at brandsikre gennemføringen jf BR18 kan bøsningsrøret betrækkes med Karfa Brand-Luk 499000.218 Karfa ABS Bøsningsrør 300...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Karfa
Kategori: Plumbing
EAN: 5705896023694
Varenr.: 8014218428738
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøsningrør 300 18mm abs t 15/18mm & 3/8"
21,25 kr
Til butik
Bøsningrør 300 18mm abs t 15/18mm & 3/8" billede

Produktinformation

Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/0118Ønskes at brandsikre gennemføringen jf BR18 kan bøsningsrøret betrækkes med Karfa Brand-Luk 499000.218

Produktspecifikationer

Mærke: Karfa
Kategori: gennemføring til rør og kabler
EAN: 5705896023694
Varenr.: 0201082377
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/018
22,63 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Karfa Bsningsrr, 300 mm, 18 mm, ABS, 3/8"
22,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karfa Bøsning rør karfa 3/8x300 mm
26 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Karfa bøsningsrør 18/27x300mm - 3/8''. ABS
26,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/018 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/018 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk19 kr19 krKøb
2Billigelogvvs.dk20,38 kr20,38 krKøb
3MaintainIt21,25 kr21,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK22,63 kr61,63 krKøb
5WATTOO.DK22,75 kr22,75 krKøb
6Proshop DK26 kr65 krKøb
7vvsfittings.dk26,25 kr26,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/018

PriceData har fulgt prisen på Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/018 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 22,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/018. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Karfa ABS Bøsningsrør 300mm for 15,18mm & 3/8 -kombineres m roset 01.5500.015/018 /01.5503.015/018, & pakning 01.5520.015/018 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202619 kr1 kr (5%)
25. maj 202620 kr1,25 kr (6%)
24. maj 202621,25 kr1,25 kr (6%)
6. maj 202620 kr1,25 kr (6%)
5. maj 202621,25 kr1,25 kr (6%)
24. apr. 202620 kr1,25 kr (6%)
23. apr. 202621,25 kr1,25 kr (6%)
24. mar. 202620 kr
23. mar. 202620,38 kr
20. mar. 202620 kr1,25 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret