Gå til hovedindhold

Kärcher Karcher Filter bags Karcher WD 4-6, 2.863-355.0

KärcherStøvsuger – tilbehørEAN: 4066529053671
Pris fra 114 krtil 172 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Karcher Filter bags Karcher WD 4-6, 2.863-355.0 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher 2.863-355.0 Støvpose
114 kr
Til butik
Kärcher 2.863-355.0 Støvpose billede

Produktinformation

Kärcher 2.863-355.0. Produkttype: Støvpose, Egnet til støvsugertype: Tromle vakuum, Produktfarve: Grå. Antal pr. pakke: 4 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 2.863-355.0
EAN: 4066529053671
Varenr.: 1001831241
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher 2.863-355.0 vacuum accessory/supply
172 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karcher Filter bags Karcher WD 4-6, 2.863-355.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karcher Filter bags Karcher WD 4-6, 2.863-355.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK114 kr114 krKøb
2Proshop DK172 kr211 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karcher Filter bags Karcher WD 4-6, 2.863-355.0

PriceData har fulgt prisen på Karcher Filter bags Karcher WD 4-6, 2.863-355.0 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 285 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Karcher Filter bags Karcher WD 4-6, 2.863-355.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Karcher Filter bags Karcher WD 4-6, 2.863-355.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026114 kr29 kr (20%)
16. maj 2026143 kr3 kr (2%)
15. maj 2026146 kr4 kr (3%)
13. maj 2026150 kr2 kr (1%)
10. maj 2026152 kr1 kr (1%)
9. maj 2026153 kr1 kr (1%)
7. maj 2026152 kr1 kr (1%)
6. maj 2026153 kr39 kr (34%)
1. maj 2026114 kr36 kr (24%)
28. apr. 2026150 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret