Gå til hovedindhold

Kansas VINTER HUE 9105 - Hi-Vis gul / S/M | Hovedebeklædning | 127666-171 | DISCOUNT

KansasHovedebeklædningEAN: 7322302563094
Pris: 373,75 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Kansas VINTER HUE 9105 - Hi-Vis gul / S/M | Hovedebeklædning | 127666-171 | DISCOUNT og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 373.75 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas VINTER HUE 9105 - Hi-Vis gul / S/M | Hovedebeklædning | 127666-171 | DISCOUNT
373,75 kr
Til butik
Kansas VINTER HUE 9105 - Hi-Vis gul / S/M | Hovedebeklædning | 127666-171 | DISCOUNT billede

Produktinformation

Vinter hue 9105 Vand- og vindtæt vinterhue fremstillet i let Airtech-materiale med fiberpelsfor og høj isoleringsevne. Teknisk Airtech vand- og vindtæt vinterhat / Pile-for / Justerbar nakkerem.

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Hovedebeklædning
EAN: 7322302563094
Varenr.: 47635739378001

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas VINTER HUE 9105 - Hi-Vis gul / S/M | Hovedebeklædning | 127666-171 | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas VINTER HUE 9105 - Hi-Vis gul / S/M | Hovedebeklædning | 127666-171 | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten373,75 kr373,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas VINTER HUE 9105 - Hi-Vis gul / S/M | Hovedebeklædning | 127666-171 | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Kansas VINTER HUE 9105 - Hi-Vis gul / S/M | Hovedebeklædning | 127666-171 | DISCOUNT i 154 dage. Den nuværende pris er 373,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kansas VINTER HUE 9105 - Hi-Vis gul / S/M | Hovedebeklædning | 127666-171 | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kansas VINTER HUE 9105 - Hi-Vis gul / S/M | Hovedebeklædning | 127666-171 | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jan. 2026373,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret