Gå til hovedindhold

Kansas TERMOVEST 5300 - Mørk marine / XS | Veste | EN ISO 20471 | Helårs

KansasVesteEAN: 5700140017306
Pris fra 499 krtil 611,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 112,25 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas TERMOVEST 5300 - Mørk marine / XS | Veste | EN ISO 20471 | Helårs og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Match termovest 5300, Marine
-18%499 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
K
Produktbillede

Produktinformation

Kansas Match Termovest 5300 Let & Effektiv Termovest Kansas Match Termovest 5300 er din ideelle løsning til aktivt arbejde i køligt vejr. Vesten er fremstillet i en lækker letvægtskvalitet med glat inderside, så den glider nemt over dit underlag. Den gen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
EAN: 5700140017306
Varenr.: 9039976399197
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas TERMOVEST 5300 - Mørk marine / XS | Veste | EN ISO 20471 | Helårs
611,25 kr
Til butik
Kansas TERMOVEST 5300 - Mørk marine / XS | Veste | EN ISO 20471 | Helårs billede

Produktinformation

Termovest 5300 Let og elastisk quiltet vest med forlænget ryg, der kan gemmes væk. Materialets silkelignende overflade gør det nem at tage af og på. Teknisk Lynlås i front / Brystlomme med lynlås / Elastikindsats på ryggen / Forlænget ryg, foldbar og kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Veste
EAN: 5700140017306
Varenr.: 47636424786257

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas TERMOVEST 5300 - Mørk marine / XS | Veste | EN ISO 20471 | Helårs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas TERMOVEST 5300 - Mørk marine / XS | Veste | EN ISO 20471 | Helårs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet499 kr499 krKøb
2Sikkerhedsgiganten611,25 kr611,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas TERMOVEST 5300 - Mørk marine / XS | Veste | EN ISO 20471 | Helårs

PriceData har fulgt prisen på Kansas TERMOVEST 5300 - Mørk marine / XS | Veste | EN ISO 20471 | Helårs i 154 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 611,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 550 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Kansas TERMOVEST 5300 - Mørk marine / XS | Veste | EN ISO 20471 | Helårs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Kansas TERMOVEST 5300 - Mørk marine / XS | Veste | EN ISO 20471 | Helårs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026499 kr112,25 kr (18%)
29. maj 2026611,25 kr112,25 kr (22%)
27. maj 2026499 kr112,25 kr (18%)
1. apr. 2026611,25 kr112,25 kr (22%)
26. mar. 2026499 kr112,25 kr (18%)
25. mar. 2026611,25 kr112,25 kr (22%)
8. mar. 2026499 kr112,25 kr (18%)
7. mar. 2026611,25 kr112,25 kr (22%)
19. jan. 2026499 kr112,25 kr (18%)
16. jan. 2026611,25 kr112,25 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret